فهرست
حسین فرکی: فردا بی اشتباه ترین خواهیم بود/ اهوازی ها بیایند فوتبال ببینند/ برد استقلال مقابل الجزیره هشداردهنده است
حسین فرکی: فردا بی اشتباه ترین خواهیم بود/ اهوازی ها بیایند فوتبال ببینند/ برد استقلال مقابل الجزیره هشداردهنده است

حسین فرکی: فردا بی اشتباه ترین خواهیم بود/ اهوازی ها بیایند فوتبال ببینند/ برد استقلال مقابل الجزیره هشداردهنده است

آی‌اسپورت‌ ـ حسین فرکی یکی از مورد احترام ترین مربی لیگ برتر فوتبال ایران است، مربی ای که بعد از دوره موفق دستیاری برانکو ایوانکوویچ با موفقیت فوق العاده اش در 3 فصل متوالی در فوتبال ایران نشان می‌ دهد چم و خم این را خوب یاد گرفته است تا جایی که می‌ شود به او به عنوان یک ذخیره بزرگ برای مربیگری در فوتبال امید بست. حسین آقا خصایص فنی از لحاظ اخلاقی نیز یکی از بهترین های فوتبال ماست امروز در  گفت‌وگو ‌ با آی‌اسپورت‌ از بازی حساس فردا مقابل استقلال گفت. فرکی حالا می‌ خواهد از زحمات این چند سال بهره لازم را ببرد. در صدر فوتبال ایران بایستد جایی که متعلق به اوست. گفت‌وگوی ما با سرمربی موفق فولاد را بخوانید کسی که همه اهالی فوتبال اتفاق نظر دارند حق تیمش قهرمانی است.
آقای فرکی به حساس ترین روز های لیگ نزدیک شده ایم در چه حال هستید؟
خوب، خونسرد و به امید اتفاقات خوب در بازی فردا.
چقدر به نتیجه گرفتن در این بازی امیدوارید؟
نتیجه در فوتبال قابل پیش بینی نیست اما با نهایت سعی و تلاش وارد زمین خواهیم شد و انشاالله نتیجه لازم را خواهیم گرفت. شک نکنید که پاداش زحمات ما در طول این مدت داده خواهد شد.
خیلی با اطمینان صحبت می‌ کنید
البته که باید با اطمینان حرف بزنم ما بهترین مجموعه فوتبال ایران را داریم و باید از آنچه که امسال زحمتش را کشیده ایم بهره ببریم. البته حریف امسال ما استقلال است که تیمی بزرگی است و ما با احترام کامل به دیدار استقلال خواهیم رفت.
آقای فرکی فکر می‌ کنید نتیجه بازی چه باشد؟
بازی های این چند فصل استقلال و پرسپولیس همیشه حالت برابری داشته و قاعدتا فردا هم همین وضعیت بین دو تیم حاکم خواهد بود. ما حالا باید خودمان را آماده کنیم تا کم اشتباه ترین نمایش ممکن را مقابل استقلال داشته باشیم، آنقدر کم اشتباه که من از بچه هایم انتظار دارم. در این چند روزها بارها به آنها گفته ام استقلال بازیکنان ملی پوش و درجه اولی دارد و تحت هیچ شرایطی نباید فرصت بدهیم آنها به ما ضربه بزنند. این قابلیت است که استقلال دارد همانطور که در بازی با الجزیره از یک غفلت حریف استفاده کرد.
این مسابقه با مسابقات پارسال شما چقدر فرق می‌ کند؟
پارسال استقلال تیم کامل تری داشت و ما از لحاظ تاکتیکی و ذهنی از آنها عقب تر بودیم اما فکر می‌ کنم امسال شرایط فرق کرده و حالا ماییم که برای قهرمانی بازی می‌ کنیم. شانس استقلال نسبت به ما برای قهرمانی کمتر است و آنها می‌ آیند حمله کنند و من امیدوارم بازی مطابق آنچه که ما دوست داریم پیش برود.
فکر می‌ کنید فردا چقدر تماشاگر به ورزشگاه بیاید؟
تماشاگران اهوازی حتما موقعیت را درک می‌ کنند و برای حمایت فولاد به ورزشگاه می‌ آیند. این آخرین بازی خانگی ماست و ورزشگاه باید برای خوزستان یک پارچه قرمز باشد تا ما مثل بازی بنیادکار و تراکتور با پیروزی از زمین بیرون بیاییم. 
اما اهواز استقلالی های زیادی دارد
قطعا قدم آنها هم سر چشم ماست. من فکر می‌ کنم برتری در این زمینه با ما خواهد بود من امیدوارم که اینطور بشود.
ایا اولویت فردا حمله است؟
فولاد همیشه هجومی بازی کرده و بازی فردا هم همین طور خواهد بود. ما می‌ توانیم و قدرتش را داریم. چرا حمله نکنیم؟!
  ۲  
آی اسپورت
2014-04-05 22:33:51
نظر دهید

۲ نظر
زانیار
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۴۷
استقلال پیروز هستش ما هم پیروزی رو شکست می دیم هم فولاد
زانیار
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۴۷
استقلال پیروز هستش ما هم پیروزی رو شکست می دیم هم فولاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر