فهرست
نکته روز: نویدکیا باز هم بازی را برد
نکته روز: نویدکیا باز هم بازی را برد

نکته روز: نویدکیا باز هم بازی را برد

آی‌اسپورت- محرم نویدکیا کاپیتان سپاهان در نهایت با ایگور استیماچ دچار مشکل شد تا جایی که قبل از بازی با استقلال اعلام کرد نمی‌گذارد سپاهان با ترکیب مورد نظر سرمربی تیم وارد زمین شود. پس از این اتفاقات او شب گذشته جلسه‌ای با رئیس هیات مدیره باشگاه برگزار کرد. جلسه‌ای که به نظر می‌رسید با توجه به موضع‌گیری تند کاپیتان پرنفوذ سپاهان در نهایت به کنارگیری او از زردپوشان منجر شود. اما در کمال تعجب، در پایان جلسه مقرر شد او در سمت جدید و به عنوان عضو کمیته فنی فعالیت خود را ادامه دهد. سمتی که نشان می‌دهد نویدکیا همچنان پرنفوذترین و قدرتمندترین عضو باشگاه سپاهان محسوب می‌شود. نویدکیا حالا با سمتی که در اختیار دارد برخلاف گذشته به راحتی می‌تواند در مورد تمام مسائل فنی تیم اظهار نظر کند. او حالا به گفته مدیران سپاهان وظیفه دارد در نقل و انتقالات فصل آینده سپاهان و بستن تیمی جدید هم نقش مهمی را ایفا کند. مسئله‌ای که نشان می‌دهد استیماچ هم در پایان فصل با تیم محبوب اصفهان خداحافظی خواهد کرد. تا پس از فرکی دومین سرمربی باشد که در نبرد با محرم بازنده می‌شود.
 به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-14 13:24:25
نظر دهید

۳ نظر
پرززز
پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۳۳
اگر کیروش بدترین مربی روی زمین باشه بازم طرفدارش هستم چون حداقل میدونه با امثال این نوع بازیکنان چ جور رفتار کنه و اجازه این زیاده خواهی ها رو نمیده
-
پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۴۲
عمل ی ی ی ب
-
پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵، ۱۴:۳۵
ما سپاهانیمو حالا حالا قهرمانیم هم تموم شد
پرسپولیس و استقلال این همه اسطوره و ستاره دارن یکیشون از این کارا نکرده. ولی سپاهان دیگه نمیتونه مثل گدشته بشه چون از فردا هر بازیکن بزرگی تو این تیم همین کار رو تکرار خواهد کرد.


همون طوری که نکونام کارای دایی رو تکرار کرد. و.....

تو ایران این جور کارا مد هستش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر