فهرست
مظلومی: در نیمه اول تاکتیکی نداریم / نگران بازی با سپاهان نباشید
مظلومی: در نیمه اول تاکتیکی نداریم / نگران بازی با سپاهان نباشید

مظلومی: در نیمه اول تاکتیکی نداریم / نگران بازی با سپاهان نباشید

آی اسپورت- صحبت های پرویز مظلومی را در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دربی می خوانید.* با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز. درباره دربی زیاد می توان صحبت کرد. حساسیتی که در بین هواداران دو تیم هست باعث می شود در بین بازیکنان نیز وجود آید. در تایم اول معمولا تدابیر تاکتیکی انجام نمی شود و در نیمه دوم انجام می شود.
* ما به دنبال این هستیم که آرامش در تیم به وجود آید و ما به دنبال سه امتیاز هستیم. اگر می خواهیم قهرمان شویم که می شویم باید سه امتیاز را کسب کنیم و باید پرسپولیس را شکست دهیم. پرسپولیس نفراتش شناخته شده است و نقاط ضعف و قوتش شناخته شده  و فیلم های این تیم به بازیکنان نمایش داده شده و آنها شناخت کافی یافته اند.
* هواداران نگران نباشند. این بازی با همه بازی ها فرق می کند و ما در نیمه اول بازی با سپاهان هم خوب بودیم و به هیچ وجه نباید به بازی ها گذشته و نتایج آن توجه کرد.

*اصلا موافق نیستم و تیمی که برنده شود راهش هموار خواهد شد. استقلال خوزستان، تراکتور و ذوب و نفت هم حضور دارند و بعد از این بازی نیز 12 امتیاز وجود دارد.

*من اصلا از دربی نمی ترسم. در بازی رفت همه فکر می کردند من تیم را به عقب کشیدم. در تمام دربی هایی که بودم تیم گل زده و نشان دهنده این است که ما ترس نداریم و بازی می کنیم. پرسپولیس در بازی قبل عقب بود و به آب و آتش زد و طبعی بود. بازی حساسی است و بازیکنان جوان هستند. ما تلاش می کنیم تماشاگران از این بازی لذت ببرند.
* ما اشتباهی کردیم که اول فصل امتیازات را جمع کردیم و توقعات را بالا بردیم. همه دوست دارند استقلالی که صدر است همه تیم ها ببرد. تیم های دیگر هم تلاش می کنند تا نتیجه بگیرند. تیم هایی می آیند با 7-8 نفر دفاع می کنند. ما اول فصل نتایج خوبی گرفتیم  و تیم رقیب ما در نیم فصل اول موفق نبود و اکنون امتیازات را جمع کرد. الان همه چیز برعکس شد.

 آنها درس سیاست را خوب خوانده اند و حرف های سیاست مدارانه است. این صحبت ها رد گم کردن و این جور مسائل است. من به حرف آنها توجه می کنند. از رسانه ها عذرخواهی می کنم که بازیکنان صحبت نکردند و نمی خواستیم حساسیت بالاتر برود.

* جای چشمی خالی است و کریمی را هم در این بازی نداریم. بازی رفت یک الگو بود. همه رعایت کردند و شعارها برای آقای هادی نوروزی بود. رقابت در درون زمین است. من بعد از آن بازی هم حرکت و رفتار آنها را تحسین کردم. امیدوارم همه چیز رعایت شود و همه بدانند که زندگی خیلی زود می گذرد و چیزی که می ماند منش و پهلوانی و ... است.

* پیشکسوتان ما نیز حمایت کردند. امروز هم قرار است جمعی از آنها نیز در کنار ما حضور یابند.کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-14 14:14:52
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵، ۱۴:۱۹
بدون شک یه لنگی این تیترها رو انتخاب کرده ولی اینو بدون لنگی تیمت بدون داور و مافیا هیچی نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر