فهرست
واکنش بایرنی‌ها پس از صعود:بنفیکا لایق حضور در این مرحله بود
واکنش بایرنی‌ها پس از صعود:بنفیکا لایق حضور در این مرحله بود

واکنش بایرنی‌ها پس از صعود:بنفیکا لایق حضور در این مرحله بود

آی‌اسپورت- شب گذشته بایرن توانست با متوقف کردن بنفیکا در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 3 بر 2 برای پنجمین باری متوالی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کند.


سامر:
ما فقط برای برنده شده جنگیدیم و اکنون از چیزی که بدست آورده‌ایم خوشحالیم،همه بازیکنان نشان دادند که برای رسیدن به موفقیت اعتقاد راسخ دارند.

گواردیولا:
من بسیار خوشحال هستم، این یک موفقیت بزرگ برای کل باشگاه است، بایرن مونیخ برای پنجمین سال پیاپی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حضور دارد و ما هم دوباره بعد 2 سال گذشته دوباره اینجاییم. این یعنی یک گام روبه جلو برداشته‌ایم.

مولر:
البته ما ابتدای بازی خوب نبودیم و 1-0 عقب افتادیم، و همه دیدند که این بازی نیز شبیه بازی رفت شده بود، بنفیکا با این دو نمایش خوبی که مقابل ما داشت نشان داد که چرا در این مرحله حضور داشته است.

لام:
این بود حاصل کار سخت، ما مجبور به بستن فضاهای میانی زمین بودیم ولی بعد از اینکه 1-0 عقب افتادیم هرچیزی ممکن بود. این برای دفاع بسیار دشوار بود اما مهم‌ترین موضوع حفظ تعادل و بالانس در تیم بود و گل پای چپ آرتورو نقطه عطف این بازی برای ما بود. به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-04-14 14:32:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر