فهرست
قلعه، برانکو، منصوریان/ رکورد ویسی را کدامشان خواهد شکست؟
قلعه، برانکو، منصوریان/ رکورد ویسی را کدامشان خواهد شکست؟

قلعه، برانکو، منصوریان/ رکورد ویسی را کدامشان خواهد شکست؟

آی اسپورت- استقلال خوزستان با 4 برد متوالی در آخرین هفته‌های دور رفت، هنوز رکورددار بردهای متوالی در لیگ پانزدهم است. به جز شاگردان ویسی، هنوز هیچ تیمی موفق نشده در 4 بازی متوالی به پیروزی برسد.
البته در لیگ‌های گذشته رکوردهای بهتر از این زیاد ثبت شده است. 5 برد متوالی تقریبا در تمامی لیگ‌ها اتفاق افتاده اما در این فصل تبدیل به آرزو شده است. فصل گذشته سپاهان رکورد 6 پیروزی متوالی را هم به ثبت رساند. همین تیم سپاهان در زمان مربیگری قلعه‌نویی حتی به 7 پیروزی متوالی هم رسیده بود. اما در فصل جاری فعلا استقلال خوزستان با 4 بردی که در هفته‌های 12، 13، 14 و 15 به دست آورده همچنان رکورددار است.
اما در حال حاضر سه تیم در آستانه رسیدن به رکورد خوزستانی‌ها هستند. سه تیمی که در سه هفته گذشته پیروز شده‌اند و امروز و فردا می‌توانند تعداد بردهای متوالی خود را به عدد 4 برسانند. نفت تهران، تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس سه تیمی هستند که فرصت رسیدن به رکورد ویسی و تیمش را دارند.
اما هر سه تیم بازی‌های سختی در پیش دارند. نفت تهران با خودِ رکورددار یعنی استقلال خوزستان بازی دارد. تراکتورسازی باید با صبا و علی دایی روبه‌رو شود و پرسپولیس هم چنان که می‌دانید داربی بزرگ پایتخت را در پیش دارد.
هر کدام از این تیم‌ها که بتوانند به چهارمین برد متوالی برسند با توجه به بازی ساده‌تری که هفته آینده در پیش دارند ممکن است به عدد 5 هم دست پیدا کنند.


9411
     
آی اسپورت
2016-04-14 15:06:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر