فهرست
اینترمیلان 2-2 بولونیا:ادامه ی نتایج ضعیف شاگردان ماتزاری
اینترمیلان 2-2 بولونیا:ادامه ی نتایج ضعیف شاگردان ماتزاری

اینترمیلان 2-2 بولونیا:ادامه ی نتایج ضعیف شاگردان ماتزاری

آی اسپورت- دو تیم بولونیا و اینترمیلان از دقایقی در هفته ی سی و دوم سری آ در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا شهر میلان به مصاف یکدیگر رفتند.

ترکیب دو تیم:

اینترمیلان: سمیر هندانوویچ- رولاندو- رانوکیا- خوان- دی‌آمبروسی- کامبیاسو- ناگاتوما- آلوارز- هرنانس- پالاسیو- ایکاردی

بولونیا: چورچی- مونتوانی- ناتالی- آنتونسون- چک- کریستودولو- کرین- پازینزا- گاریکس- کریستالدو- کونه


شرح بازی:

اینترمیلان در ورزشگاه خانگی خود، بازی را خوب شروع کرد و توانست در دقیقه ی 6 توسط ایکاردی روی پاس ناگاتوما، به گل برسد.اینتر به حملات خود ادامه می‌داد و شوت خوب کامبیاسو با برخورد به سر ایکاردی، از بالای دروازه به بیرون رفت. تا حدود دقیقه ی 15، توپ و میدان در اختیار نراتزوری بود تا بلاخره بولونیا توانست اولین خطر جدی خود روی دروازه ی اینتر را ایجاد کند.شوت از راه دور کریستودولوپولس، توسط هندانویچ دفع شد ولی واکنش هندانوویچ خوب نبود و این ناگاتوما بود که جلوتر از کونه به توپ رسید و آن را دفع کرد.حملات بولونیا ادامه داشت و هد خوب مونتاوانی، به شکلی خطرناک از کنار دروازه ی اینترمیلان به بیرون رفت و هندانوویچ نتوانست واکنشی روی این توپ داشته باشد.بار دیگر این اینتر بود که توپ و میدان را در اختیار گرفت و دو موقعیت خوب، توسط پالاسیو از دست رفت. دقیقه ی 35، پازینزه با یک حرکت زیبا، ناگاتوما را جا گذاشت و پاسی برای کریستودولوپولس فرستاد که شوت این بازیکن توسط هندانوویچ دفع شد ولی در ریباند، بار دیگر این پازینزه بود که توانست توپ را در درون دروازه قرار دهد و بازی را به تساوی بکشاند.تا پایان نیمه ی اول خطر خاصی ایجاد نشد و بازی به آرامی پیش رفت.

بولونیا نیمه ی دوم را با یک حمله شروع کرد ولی این اینتر بود که بازی را در دست گرفت. بار دیگر ایکاردی در موقعیت خوبی قرار داشت ولی نتوانست گلزنی کند. سانتر خوب دی آمبروسی، از بالای سر چورچی عبور کرد ولی این دروازه‌بان موقعیت خوبی را از پالاسیو و ایکاردی که منتظر این توپ بودند، گرفت.

تعویض‌های اینتر ثابت می‌کند که این تیم به دنبال پیروزی است. آنها ریتم بازی را در دست گرفته و به بازی سرعت دادند. بولونیا نیز به خوبی دفاع می‌کرد و فضای زیادی در اختیار اینتر قرار نمی‌داد.


دقیقه ی 63، ایکاردی توانست روی پاس خوب هرنانس، یک گل بسیار زیبا به ثمر برساند و بار دیگر تماشاچیان اینتری را به وجد بیاورد. این ششمین گل ایکاردی در طول این فصل بود.

اینتر پس از گل برتری، کمی عقب نشست و پا را از روی گاز برداشت و حالا این بولونیا بود که رو به حمله آورد. 10 دقیقه پس از گل اینتر، بولونیا توانست بازی را توسط کونه روی پاس مونتوانی به تساوی بکشاند.

اینتر که در 4 بازی گذشته ی خود موفق به کسب پیروزی نشده بود، به حملاتش ادامه داد ولی این تیم باز هم در گلزنی موفق نبود.

دقیقه ی 83 اولین پنالتی فصل اینترمیلان اعلام شد ! روی حرکت خوب پالاسیو، مونتوانی روی این بازیکن خطا کرد تا دیگو میلیتو پشت ضربه ی پنالتی قرار بگیرد.

اولین پنالتی فصل اینتر، توسط دیگو میلیتو خراب شد تا اینتر دیگر نتواند پیش بیفتد. بازی با نتیجه ی 2-2 به پایان رسید.

گلها:

http://www.99sportslogos.com/wp-content/uploads/2013/07/Inter-Milan-Logo.pngدقیقه 6- گل برای اینترمیلان ! ایکاردی توانست روی پاس ناگاتوما، اولین گل این بازی را به ثمر برساند.

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120303090011/calciopedia/images/7/78/Bologna_logo.pngدقیقه 35- گل برای بولونیا ! پازینزه، توانست در 10 دقیقه ی پایانی نیمه ی اول، بازی را به تساوی بکشاند.

http://www.99sportslogos.com/wp-content/uploads/2013/07/Inter-Milan-Logo.pngدقیقه 63- گل برای اینترمیلان ! ایکاردی توانست گل دومش برای اینتر را به ثمر برساند و برای بار دوم این تیم را پیش بیندازد.

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120303090011/calciopedia/images/7/78/Bologna_logo.pngدقیقه 73- گل برای بولونیا ! پاناگیوتیس کونه، توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند و برای دومین بار  بازی را به تساوی بکشاند.

     
آی اسپورت
2014-04-06 01:48:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر