فهرست
گزارش روز : اعلام 5 پنالتی برای بارسا در 4 مسابقه اخیر !
گزارش روز : اعلام 5 پنالتی برای بارسا در 4 مسابقه اخیر !

گزارش روز : اعلام 5 پنالتی برای بارسا در 4 مسابقه اخیر !

آی اسپورت - بارسلونا امروز در بازی با بتیس به پیروزی ارزشمند 3-1 دست یافت. در این بازی بارسلونا عملکرد همیشگی خود را ارائه نداد و به لطف دو گل مسی و یک گل به خودی ، بتیس را مغلوب کرد.

امروز نیز به سنت بازی های اخیر (به استثنای بازی با سلتا)  ، بارسلونابازهم صاحب ضربه پنالتی شد. 4 گل از 7 گل اخیر بارسا از روی نقطه پنالتی بوده و همه را نیز لئو مسی به ثمر رسانده است. آبی و اناری ها در 4 بازی اخیر خود در لالیگا 5 بار صاحب ضربه پنالتی شده اند که در نوع خود آمار عجیب و جالبی است. در بازی امروز داور بازی " آقای ایگلسیاس " دو بار به نفع بارسا اعلام ضربه پنالتی نمود . اولین پنالتی کاملا آشکار و واضح بود.

فیگوئرا بازیکن بتیس الکسیس سانچز را داخل محوطه سرنگون کرد و مسی اولین گل خود دراین بازی و اولین گل بارسا را به ثمر رساند. اما دومین پنالتی روی صحنه مشکوک برخورد توپ به دست " خوان فران " حادث شد . در این صحنه مسی توپ را به دستان آدان کوبید اما توپ برگشتی را خودش به گل تبدیل کرد. اعلام این پنالتی و گل سوم بارسا تیر خلاصی بود بر پیکر بتیسی که برای گل مساوی بی تابی می کرد. مسی با این دو گل ، مجموع گل های خود برای بارسا را به عدد 351 رساند. در بازی قبلی بارسا در مقابل اسپانیول هم بارسا با یک پنالتی مشکوک توسط مسی به گل رسیده بود و با همان یک گل نیز اسپانیول را مغلوب ساخت.

برخورد توپ به دستان خاوی لوپز در آن بازی ، پنالتی تشخیص داده شد ، در حالیکه تصاویر نشان می داد که توپ قبل از برخورد به دستان مدافع اسپانیول به دستان نیمار برخورد کرده است . دو پنالتی دیگر بارسا نیز در بازی جنجالی ال کلاسیکو اعلام شده بود. در آن بازی نیز هر دو پنالتی را مسی به گل تبدیل کرد و باعث برتری 4-3 بارسا بر رئال شد. تا این هفته از لالیگا بارسا 12 بار صاحب ضربه پنالتی شده است در حالیکه تنها 3 بار بر علیه این تیم اعلام پنالتی شده است. آماری بسیار جالب توجه !

     
آی اسپورت
2014-04-06 09:50:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر