فهرست
کرانچار: ملوان را می بریم تا آسیایی شویم
کرانچار: ملوان را می بریم تا آسیایی شویم

کرانچار: ملوان را می بریم تا آسیایی شویم

آی اسپورت – با وجود اینکه سپاهان پنجمین تیم جدول است و امیدی برای قهرمان شدن ندارد و بعد از 10 سال حضور متوالی، در آستانه محروم ماندن از شرکت در لیگ قهرمانان آسیا است، زلاتکو کرانچار با اعتماد به نفس جالبی از کارنامه خود دفاع می کند و معتقد است که " در زمان سرمربی‌گری قلعه‌نویی و خودش؛ سپاهان خوبی گرفته و اگر موفق به کسب سهمیه آسیایی شوند، باید گفت که در نتیجه گیری موفق بوده اند"

سرمربی سپاهان اصفهان که آخرین دیدار خارج از خانه فصل را در انزلی و مقابل ملوان برگزار خواهد کرد، به این امید شاگردانش را به زمین می فرستد تا شاید، تاکید می شود شاید بتواند سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد.

زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با ملوان بندرانزلی اظهار داشت: ما برای برد و کسب سهمیه آسیایی به انزلی آمده‌ایم. همان‌طور که تیم‌های نفت تهران، پرسپولیس، فولاد و استقلال درصدد این هستند که با قرار گرفتن در جمع سه تیم برتر لیگ برتر، به لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

وی با اشاره به مصدومیت خلیل‌زاده و سه اخطاره بودن شریفی و غیبت این دو بازیکن در دیدار با ملوان افزود: فردا باید در زمین تیمی به میدان برویم که بازی بسیار خوبی از خود به نمایش می‌گذارد و در صورت کسب سه امتیاز حتی می‌تواند به رده‌های بالایی جدول صعود کند. ولی من به بازیکنانم ایمان دارم و ما فردا هجومی بازی خواهیم کرد.

کرانچار همچمیم درباره اعتراض هواداران سپاهان به او پس از بازی با سایپا گفت: این طبیعی است که نتیجه برای هواداران در اولویت باشد و اگر نتیجه‌ای خلاف میل آنها باشد، با اعتراض به آن واکنش نشان می‌دهند. با این حال، به نظر من در زمان سرمربی‌گری قلعه‌نویی و من در سپاهان، این تیم نتایج خوبی گرفته و اگر موفق به کسب سهمیه آسیایی شویم، با توجه به مشکلات مدیریتی که امسال داشتیم و جوانگرایی که در تیم ایجاد کردیم، برای ما نتیجه خوبی خواهد بود.

سرمربی سپاهان در پاسخ به سوالی در مورد شرایط محمد غلامی اظهار داشت: رقبای غلامی خودشان را به تیم تحمیل کرده‌اند و او هم در فرم مناسب و ایده‌آلی قرار ندارد. ما یعقوب کریمی، فن‌دایک، سوکای و مهدی شریفی را داریم و همین کار را برای او کمی سخت می‌کند.

وی در مورد نتایج تیمش در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: ما در گروه دشواری قرار داریم اما شرایط جدول به گونه‌ای است که هر ۴ تیم هنوز شانس صعود دارند. ما باید از همه شانس خود استفاده کنیم تا بتوانیم راهی دور بعد شویم.

     
آی اسپورت
2014-04-06 01:00:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر