فهرست
یحیی بی خیال لیگ شده است؟ :باید تقسیم انرژی کنیم
یحیی بی خیال لیگ شده است؟ :باید تقسیم انرژی کنیم

یحیی بی خیال لیگ شده است؟ :باید تقسیم انرژی کنیم

آی اسپورت- حضور ذوب در سه جام باعث شده تا یحیی گل محمدی اولویت بندی کند. این طور که مشخص است او لیگ را که در آن شانسی برای قهرمانی ندارد را در اولویت آخر قرار داده و تمرکزش را برای آسیا و جام حذفی گذاشته است. یحیی بعد از توقف مقابل تیم بسیار ضعیف راه آهن گفت:«برخی اتفاقات فوتبالی متاسفانه به نفع ما نبود.تیم حریف دفاع پرفشاری داشت و نتوانستیم از مالکیت توپ استفاده کنیم.نیمه دوم غافلگیر شدیم اما به بازی برگشتیم.در این مدل بازی ها که تیم حریف با 10 بازیکن دفاع می کند باید بتوانیم از تک موقعیت ها استفاده کنیم همه کار کردیم برای اینکه بتوانیم بازی را ببریم اما نشد.»
وی درباره حضور ذوب آهن در سه جام گفت:«تلاش می کنیم و بازیکنان انگیزه زیادی دارند. حضور در سه جام می تواند کمی انگیزه ها را کم تر کند. ما در حال تلاش هستیم و بضاعت ما همین است. نمی توانمی در هر سه جام مدعی خوبی باشیم. چیزی که برای مهم است و به دنبال آن هستیم این است که از بازیکنان می خواهم تمام تلاش خود را بکنند. برخی اتفاقات فوتبالی متاسفانه به نفع ما نبود.»
گل محمدی درباره درباره نیمکت نشینی مظاهری تاکید کرد:«ما به دلیل فشردگی بازی ها نمی توانیم از همه بازیکنانمان به صورت ثابت استفاده کنیم. اختلاف سطح میان بازیکنان ما کم است و این باعث خوشحالی ما است اما همان طور که گفتم باید تقسیم انرژی کنیم.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-04-14 18:40:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر