فهرست
استیماچ بعد از تساوی مقابل تیم قعر جدولی: تبریک می گویم
استیماچ بعد از تساوی مقابل تیم قعر جدولی: تبریک می گویم

استیماچ بعد از تساوی مقابل تیم قعر جدولی: تبریک می گویم

آی اسپورت- تیم عجیب و غریب سپاهان توانست در بازی با استقلال اهواز ته جدولی فقط یک امتیاز گرفت تا بحران همچنان در اصفهان حاکم باشد. البته قبل از بازی خبری هم منتشر شد تا شرایط این تیم را پیچیده تر از قبل کند. حضور نویدکیا،مخالف شماره یک استیماچ در کمیته فنی باشگاه! استیماچ بعد از تساوی گفت:« قبل از بازی هم می‌دانستیم که دیدار سختی داریم و توجهی به موقعیت استقلال اهواز در جدول نداشتیم. متأسفانه بازیکنان پس از دیدار با استقلال از لحاظ بدنی تخلیه شده بودند و در یک هفته گذشته اتفاقات بدی در تیم ما رخ داد و تأثیرش را روی تیم گذاشت.با تمام این مسائل به بازیکنانم تبریک می‌گویم که تمام توانایی خود را در این مسابقه گذاشتند و موقعیت‌های زیادی هم ایجاد کردند.»
سرمربی سپاهان در مورد عملکرد داوران گفت: «دیگر دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم و تقریبا به این موضوع عادت کرده‌ایم که یک پنالتی برای ما نگیرند اما چیزی که بیش از همه مرا اذیت می‌کند این است که متأسفانه افرادی که انتظار داریم عشق خود را به باشگاه نشان دهند به بازیکنان ما توهین می‌کنند.‌این موضوع برایم نامفهوم است. تنها کسی که مسئولیت نتایج را بر عهده دارد من هستم و به بازیکنان ارتباطی ندارد اما متأسفانه تعدادی از تماشاگران به بازیکنانی که برای تیم عرق می‌ریزند توهین می‌کنند. آیا فکر می‌کنند با این کار به تیم کمک می‌کنند؟ لازم است که در 90 دقیقه تیم خود را تشویق کنید اگر در 90 دقیقه بازیکنان خیس عرق نشدند و تلاش نکردند آن موقع حق دارند توهین کنند.»
وی در پاسخ به این سوال که بازیکنی که پیش از دیدار با استقلال با شما دعوا می‌کند و چند روز بعد عضو کمیته فنی می‌شود که می‌تواند در مورد آینده شما تصمیم بگیرد،‌گفت: «من نمی‌دانم شما چه کسی را می‌گویید.برای من مهم نیست که اعضای کمیته فنی چه کسانی هستند و چه تصمیمی می‌گیرند. این نظر باشگاه است که چه کسی در کمیته فنی باشد و من مشکلی با این موضوع ندارم. اگر کسی مرا خراب کند، موقعیت مرا زیر سوال ببرد و خوب تمرین نکند در همه حال نظم و انضباط تیم را حفظ خواهم کرد.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-14 19:11:09
نظر دهید

۱ نظر
sepahan
پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۰۵
تو بهتره هر چه زود تر بری خونت آقای سنگ پا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر