فهرست
دایی بعد از خراب کردن شادی امیر: یک امتیاز خیلی تلخ بود
دایی بعد از خراب کردن شادی امیر: یک امتیاز خیلی تلخ بود

دایی بعد از خراب کردن شادی امیر: یک امتیاز خیلی تلخ بود

آی اسپورت- با وجود این که سه امتیاز این بازی بیشتر از آنکه برای صبا مهم باشد برای تراکتور حیاتی بود اما صبایی ها انگیزه بسیار بالایی برای این بازی داشتند. انگیزه ای که مشخص نیست دلیل آن چییست. دایی بعد از بازی گفت:« همان طور که دیروز هم گفتم اصلا به دنبال مساوی نبودیم و این یکی از تلخ ترین مساوی های ز ندگی من بود. زیرا از همان دقیقه یک مسابقه تیم برتر بودیم. روی پرتاب اوت گل خوردیم. در نیمه دوم هم تنها یکی دو بار روی ضد حمله به آن ها موقعیت دادیم اما ما از دقیقه یک برتر بودیم و می توانستیم زودتر از آن ها به گل برسیم. به هیچ عنوان نباید امتیاز از دست می دادیم و در این مسابقه هم با توجه به امکانات خوب بودیم. یک بچه 18 ساله را به میدان آوردیم که خوشبختانه او توانست برایمان گلزنی کند.
 سرمربی صبا درباره اینکه بعد از تساوی بسیار ناراحت است گفت:« یقینا ناراحتم. مساوی به درد ما نمی خورد. فراهانی امروز بی کار بود. متاسفانه جو بدی در این جا حاکم است. با توجه به بزرگانی که به این خطه داده ایم، نباید در این استادیوم فحش داده شود. مگر می شود از دقیقه یک به کسی که دو سال برایتان زحمت کشیده فحش دهید. امیرحسین صادقی به من گفت که توپ جمع کن به او فحش داده است. البته من نبودم و نمی دانم چه کسی راست می گوید. ؟ ما باید بازی جوانمردانه را نشان همه بدهیم. بازیکنی که این همه فحش خورده طبیعی است که بعد از گل ما شادی کند. نمی تواند که در برابر فحش ها زیر نیمکت برود؟»
وی در این باره که بازیکنان تیم صبا هم در بین دو نیمه درگیری و حاشیه داشته اند، گفت: «حامد لک به سینا عشوری حمله نکرد. سینا خیلی خوب و بزرگ است و مطمئنم اگر حواشی را کنار بگذارد بازیکن خیلی بهتری است. اما چرا در هر حاشیه ای سینا نفر اول است؟»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-04-14 19:37:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر