فهرست
قلعه نویی: آدم یاد قانون کاپیتولاسیون می افتد
قلعه نویی: آدم یاد قانون کاپیتولاسیون می افتد

قلعه نویی: آدم یاد قانون کاپیتولاسیون می افتد

آی اسپورت- در کنفرانس مطبوعاتی قلعه نویی بعد از تساوی تراکتور مقابل صبا و کمتر شدن شانس قهرمانی این تیم باز هم بحث داغ مربیان داخلی و خارجی مطرح بود! قلعه نویی بعد از بازی گفت:« طبیعی است که بچه های ما واقعا خسته بودند. در نیمه اول آن ها دو سه موقعیت داشتند اما ما شانس آوردیم که به گل رسیدیم. اما در نیمه دوم می توانستیم به گل دست یابیم. اگر حرف بزنیم ما را به کمیته اخلاق می کشانند. هنوز جلسه قبلی کمیته اخلاق را نرفته ام و باید دومی را هم بروم. اما باید بگویم آقای کفاشیان! رییس محترم فدراسیون! آقای تاج! نباید با مربی داخلی چنین برخوردی داشته باشید. شما ببینید در تیم ملی هم با خاکپور چه برخوردی داشتند؟  برای بازی با هند، یک ماه لیگ را تعطیل می کنند. تیمی که با ما بازی داشت هم بیشتر استراحت کرد و هم ما یک بازی بیشتر کردیم. واقعا باید برای این مسایل تاسف خورد. اگر می خواهید فوتبال درست شود این مسایل را درست کنید. اگر ما ریکاوری می کردیم الان شرایطمان بهتر بود. ما وقتی می خواستیم با استقلال برویم تایلند، درخواست از سازمان لیگ داشتیم که بازی مان را عقب بندازندکه قبول نکردند.
وی دررابطه با رسیدن به صدر جدول گفت:« ما باید به الهلال فکر کنیم و بازی به بازی جلو برویم. شانس آورده ایم که امتیازات را کسب کرده ایم اما 3 تیم ایرانی تحلیل رفته اند. ما برای یک مسافرت باید باید 2 یا 3 پرواز بکنیم. مثلا به تهران برویم و بعد به دوحه. چه مشکلی پیش می آمد که لیگ یک هفته دیرتر تمام می شد؟ هر سه تیم آسیایی افت کرده اند. ببینید چه رفتارهایی با امیدها و تیم خاکپور شد. آدم یاد  قانون کاپیتولاسیون می افتد. »
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-14 20:05:06
نظر دهید

۳ نظر
یوسف
پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۳۵
خودت گند زدی! مهاجمت نمیتونستن بدوئن چرا تعویض نکردی بزرگه وار!؟
-
پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۵۲
بازهم اکاذیب
-
جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۱:۰۶
کافیه قلعه نتیجه نگیره فورى میره سراغ ادبیات ازاردهنده اجنبى ، ایرانى ، بابا انصاف خوب چیزیه واسه تیم امید سنگ تمام گذاشتند بسیار بهتر از بزرگسالان تدارک و حمایت شد از اقاى کاشانى استعلام کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر