فهرست
ماگات: باید 9 امتیاز دیگر کسب کنیم
ماگات: باید 9 امتیاز دیگر کسب کنیم

ماگات: باید 9 امتیاز دیگر کسب کنیم

آی اسپورت- فلیکس ماگات، سرمربی فولام پس از پیروزی 2-1 تیمش مقابل استون ویلا، معتقد است که آنها به 9 امتیاز دیگر برای بقا در لیگ احتیاج دارند.

سپیدپوشان لندنی پس از شکست هفته ی گذشته مقابل اورتون، بار دیگر وضعیت نامناسبی در قعر جدول پیدا کرده بودند.

گل دقیقه ی 86 رودالگا، حالا فولام را در فاصله ی 5 امتیازی خروج از منطقه ی سقوط قرار داد  و با 5 بازی پیش رو، ماگات امیدوار است که این پیروزی به بازیکنانش، روحیه ی لازم برای جنگیدن را بدهد.

او گفت: "پیروزی در اینجا پس از شکست هفته ی پیش بسیار مهم بود. فکر می‌کنم که امروز اخرین شانس ما برای بقا در لیگ بود. با این حال کار بسیار سختی داشتیم و نتیجه ی خوبی گرفتیم.

برای ما، پیروزی در 5 دقیقه ی پایانی، نشانه ای است که هنوز می‌توانیم در لیگ بمانیم.

باید بازی‌هایمان را ببریم. اهمیتی ندارد که با چه تیم‌هایی روبرو می‌شویم.باید 3 امتیاز بازی‌های پایانی را بگیریم تا در لیگ باقی بمانیم.هر بازی باید جنگندگی خود را نشان دهیم.

امروز پیروز شدیم و این پیروزی به ما اطمینان خاطر می‌دهد."

.سرمربی آلمانی افزود: "شما می‌توانید تصور کنید که بازیکنان در رختکن چه حال و هوایی دارند. آنها خوشحال هستند و من را مجبور کردند که دو روز به آنها استراحت بدهم. آنها شایسته ی پیروزی بودند."

دیدار بعدی فولام مقابل نورویچ خواهد بود. این بازی از این لحاظ برای فولام سخت خواهد بود که نورویچ خود در آستانه ی حذف قرار دارد و تنها یک رده بالاتر از مردان ماگات قرار گرفته است

     
آی اسپورت
2014-04-05 23:51:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر