فهرست
نتایج مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا؛ ناکامی بزرگ زنبورها
نتایج مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا؛ ناکامی بزرگ زنبورها

نتایج مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا؛ ناکامی بزرگ زنبورها

آی اسپورت- دیدارهای رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا از ساعت 23 و 35 دقیقه با برگزار 4 دیدار از سر گرفته شد که در مهم‌ترین دیدار لیورپول در ورزشگاه آنفیلد به مصاف دورتموند رفت و دو رقیب اسپانیایی سویا و بیلبائو در ورزشگاه رومن سانچر مقابل هم صف آرایی کردند. در نهایت با پایان مرحله یک‌چهارم نهایی تیم های لیورپول ، ویارئال، شاختاردونتسک و سویا راهی نیمه نهایی شدند. قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا امروز ظهر برگزار خواهد شد. نتایج 4 دیدار همزمان به شرح زیر است:
لیورپول در دیدار رفت در ورزشگاه سیگنال پارک مقابل دورتموند به تساوی ارزشمند یک بر یک دست یافته بود. دیدار برگشت با نتیجه 4بر3 به سود لیورپول خاتمه یافت تا لیورپول در یک بازی دراماتیک راهی نیمه نهایی شود. گل‌های بازی را میخیتاریان در دقیقه5، اوبامیانگ در دقیقه 9 و مارکو رویس در دقیقه 57 برای دورتموند و اوریگی در دقیقه 47 و کوتینیو در دقیقه 66 و ساخو در دقیقه 77 و لوورن در دقیقه 91 برای لیورپول به ثمر رساند. در مجموع 2 دیدار رفت و برگشت لیورپول با نتیجه 5 بر 4 مقابل دورتموند به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد تا  کلوپ  مار در آستین پرورش داده را در آستین بکشد.

در دیگر دیدار امشب سویا در خانه به مصاف هموطن خود اتلتیک بیلبائو رفت و با نتیجه 2 بر یک مغلوب شد تا به دلیل تساوی دو تیم در مجموع 2 دیدار بازی به وقت اضافه کشیده شود.این دیدار در وقت اضافه گلی در بر نداشت و در نهایت در ضربات پنالتی سویا با نتیجه 5بر 4 به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. گل‌های بازی را آداریز در دقیقه 57  و گارسیا در دققه 80 برای بیلبائو و گامیرو در دقیقه 59 برای سویا گلزنی کرد. دیدار رفت دو تیم با نتیجه 2 بر یک به سود سویای میهمان خاتمه یافته بود.
 
در دیگر بازی اسپارتاپراگ در خانه با نتیجه 4 بر 2 مغلوب ویارئال شد. گل‌های بازی را باکامبو 2 گل در دقایق 5 و 49، سولدادو در دقیقه 35 و سوریانو در دقیقه 45 برای ویارئال گلزنی کرد و 2 گل میزبان را دوکال در دقیقه 65 و کرچی در دقیقه 71 به ثمر رساند. دیدار رفت 2 تیم با نتیجه 2 بر یک به سود ویارئال خاتمه یافته بود. درنهایت در مجموع 2 دیدار رفت و برگشت ویارئال با نتیجه 6 بر 3 به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. 

و در نهایت در آخرین بازی شاختار در خانه با نتیجه 4 بر صفر مقابل براگا به برتری رسید. گل‌های بازی سرنا در دقیقه 25 و ریکاردو فریرا 2 (گل به خودی) در دقایق 45 و 74، کوالنکو در دقیقه 50 برای شاختار به ثمر رساند. دیدار رفت 2 تیم با برتری 2 بر یک شاختار میهمان خاتمه یافته بود. در نهایت در مجموع 2 دیدار رفت و برگشت نماینده اوکراین با نتیجه 6 بر یک به پیروزی رسید و طبق روال 2 سال اخیر راهی نیمه نهایی شد.

منبع: فارس


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-04-15 02:16:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر