فهرست
تاتا مارتینو : گل های مسی مرا متعجب نمی کند / بجای پنالتی ها از فوتبال صحبت کنید !
تاتا مارتینو : گل های مسی مرا متعجب نمی کند / بجای پنالتی ها از فوتبال صحبت کنید !

تاتا مارتینو : گل های مسی مرا متعجب نمی کند / بجای پنالتی ها از فوتبال صحبت کنید !

آی اسپورت - بارسلونا با برد ارزشمند در مقابل بتیس به پنجمین پیروزی متوالی خود در لالیگا دست یافت و همچنان مدعی جدی قهرمانی باقی ماند. در پایان بازی " تاتا مارتینو " سرمربی بارسلونا در کنفرانس مطبوعاتی پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد .


« وقتی در یک بازی با تمام داشته ها و توانایی هایمان بازی می کنیم می توانیم اقتدار خود را نشان دهیم. امروز چنین نبودیم و بتیس با پرس خوب و فشار زیادی که به ما تحمیل کرد کار را برای ما دشوار ساخت. بتیس حریف دشواری بود و رو خلاقیت فردی بر آنها پیروز شدیم. انتظار این را داشتم که به مانند بازیهای اخیرمان ظاهر نشویم چرا که سه شنبه قبل بازی دشواری با اتلتیکو داشتیم .به هر حال ارزش این پیروزی بسیار بالا است. به تواناییی بازیکنانم ایمان دارم . این بازی برای سرنوشت ما در لالیگا اهمیت بسزایی داشت. اینگونه نیست که در حین این بازی به بازی برگشت با اتلتیکو فکر می کردم .در هر صورت سرنوشت صعود ما به نیمه نهایی لیگ قهرمانان روز چهار شنبه مشخص خواهد شد.ممکن است شرایط ما برای بازی روز چهارشنبه مساوی یا بدتر از سه شنبه هفته پیش باشد .از امروز روی این بازی متمرکز می شویم» تاتا مارتینو در مورد شرایط لئو مسی و پنالتی هایی که برای بارسا در هفته های اخیر گرفته شده است اظهار داشت « نه عملکرد لئو و نه گل هایش مرا متعجب نمی کند با تمام بد شانسی هایی که داشته است در حال حاضر سه گل با رونالدو فاصله دارد. در مورد پنالتی ها هم باید بگویم که همانند همتای خودم آقای " کالدرون " در بتیس فکر می کنم که باید به داور بخاطر عملکردش تبریک بگویم. ترجیح می دهم روی بازی و مسائل فنی بحث کنم تا مسائل مربوط به داوری ! اینقدر که در مورد داوری در این هفته ها صحبت شده است می شد در مورد فوتبال و مسائل مربوط به خود بازی ها صحبت کرد. امروز که خیلی خوب بازی نکردیم می توان تحلیل های خوبی ارائه داد »


وی ادامه داد « امیدوارم در بازی با اتلتیکو بهتر از امروز ظاهر شویم . قصد توجیه ندارم ولی بین سه شنبه گذشته و چهارشنبه ای که پیش رو داریم با حریف دشواری مثل بتیس بازی داشتیم که به هر حال باید این تیم را شکست  می دادیم. خوشحالم که با این برد همچنان فشار روی اتلتیکو را حفظ کردیم. هنوز 11 بازیکن روز چهارشنبه را انتخاب نکرده ام چون تمام تمرکز ما روی بازی امروز بود » در انتها سرمربی آرزانتینی بارسا خاطر نشان کرد «اعتقاد دارم که " بوسکتس"در بهترین فرم خود از زمانی که من به بارسا آمده ام قرار دارد . او شایسته حضور در بین بهترین هاست.همینطور " بارترا " که از فرصتی که در اختیارش قرار گرفته بخوبی استفاده کرده است . او در کنار بهترین فوتبالیست های دنیا بازی می کند و در حال یادگیری است. در مورد " نیمار " نیز اعتقاد دارم که روز به روز شناخت من از او بیشتر می شود . قدرت یادگیری او فوق العاده است و بسیار سربالا فوتبال بازی می کند»

     
آی اسپورت
2014-04-06 00:50:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر