فهرست
پرسپولیس 4-2 استقلال؛ پرسپولیس 4 را از استقلال پس گرفت
پرسپولیس 4-2 استقلال؛ پرسپولیس 4 را از استقلال پس گرفت

پرسپولیس 4-2 استقلال؛ پرسپولیس 4 را از استقلال پس گرفت

ورزشگاه آزادی؛ تماشاگر: 95هزار نفرداور: محسن ترکی، کمک داوران: سعید علی نژادیان – محمدرضا منصوریاخطارحنیف عمران زاده (37) - یعقوب کریمی (74) - امید ایراهیمی (90) - میثم مجیدی (4+90) از استقلالمهرداد کفشگری (68) - رامین رضائیان (77) - لوکا ماریچ (84) - محسن بنگر (87) - مهدی طارمی (90) از پرسپولیسپرسپولیس تهران: سوشا مکانی، رامین رضاییان، محسن بنگر، لوکا ماریچ، محمد انصاری، احمد نوراللهی، محسن مسلمان، امید عالیشاه (مهرداد کفشگری 60)، فرشاد احمدزاده (بابک حاتمی 92)، علی علیپور (جری بنگستون 91) و مهدی طارمیسرمربی: برانکو ایوانکوویچ

استقلال تهران: سید مهدی رحمتی، میلاد فخرالدینی، حنیف عمران زاده، هرائر مگویان، میثم مجیدی، امید ابراهیمی، محمدرضا خرسندنیا، عادل شیحی (جابر انصاری 27)، خسرو حیدری (یعقوب کریمی 60)، آرش برهانی، سجاد شهباززاده سرمربی: پرویز مظلومی

شرح گلپرسپولیس 1 استقلال 0: (دقیقه 5، مهدی طارمی): فرشاد احمدزاده پاس رو به عقب خوبی برای نوراللهی مهیا کرد که ضربه این بازیکن را رحمتی به طور ناقص مهار کرد و در ادامه مهدی طارمی موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند.پرسپولیس 2 استقلال 0: (دقیقه 35، مهدی طارمی): ارسال دیدنی فرشاد احمدزاده برای مهدی طارمی با ضربه سر فوق العاده او دومین گل پرسپولیس و مهاجم بوشهری این تیم را رقم زد.

پرسپولیس 3 استقلال 0: (دقیقه 54، رامین رضاییان): مدافع پیش تاخته پرسپولیس روی اشتباه مهدی رحمتی موفق شد گل سوم را به ثبت برساند. روی ارسال دیدنی فرشاد احمدزاده، رحمتی به اشتباه توپ را روی نقطه پنالتی برای رضاییان مهیا کرد و ضربه سر این بازیکن به گل سوم پرسپولیس تبدیل شد.پرسپولیس 3 استقلال 1: (دقیقه 55، جابر انصاری): یک دقیقه بعد از گل پرسپولیس این جابر انصاری بود که توانست مرد رفت و برگشت لقب گیرد. او روی اشتباه سوشا مکانی در دفع توپ، دروازه خالی را باز کرد.پرسپولیس 4 استقلال 1: (دقیقه 85، محسن مسلمان): روی اشتباه هرایر مگویان، احمدزاده به مهدی طارمی و در نهایت طی کردن مسافت یک نیمه ای زمین با پاس او در آستانه دروازه خالی برای مسلمان همراه شد تا او آسان ترین کار را برای بازی کردن دروازه رحمتی داشته باشد.شرح نیمه اول:پرسپولیس با ترکیبی که برانکو در زمین قرار داده بود، طبق پیش بینی بازی را هجومی آغاز کرد و از اولین فرصت جدی خود برای گلزنی نیز سود برد و توانست توسط مهدی طارمی به گل اول بازی دست یابد.گل اول بازی هیجان را در هر دو تیم افزایش داد و آبی ها برای جبران و پرسپولیس برای حفظ و افزایش اندوخته بازی را دنبال کردند که این مساله فرصت های خوب گلزنی را نیز در ادامه برای هر دو تیم ایجاد کرد. در روزی که بازی با توجه به نفرات دو تیم بیشتر حالت فانتزی و تکنیکی داشت در نهایت این پرسپولیس بود که روی تیزهوشی بازیکنان خود و ضعف در جناح چپ استقلال فرصت دیگری برای گلزنی به دست آورد و توسط طارمی و با ضربه سر به گل دوم رسید.پرسپولیسی ها که با این گل و برتری دو گله خود شرایط خوبی داشتند با فشار تماشاگران بار دیگر به سمت دروازه استقلال هجوم بردند و در این بین نیز استقلال دو فرصت خوب گلزنی به دست آورد که یک بار توسط انصاری و بار دیگر توسط رضاییان از روی خط برگشت داده شد.بعد از این حمله استقلالی ها پرسپولیس بار دیگر عزم دروازه مهدی رحمتی را کرد که توسط اشتباه حنیف عمران زاده یک پنالتی نصیبش شد اما این مهدی طارمی بود که در هت تریک ناکام ماند و پنالتی اش را تقدیم مهدی رحمتی کرد. درگیری مهدی طارمی با رامین رضاییان برای زدن این ضربه پنالتی اتفاق تلخ بازی در نیمه اول بود.

دقایق حساسدقیقه 1: اولین پاس اشتباه از سوی استقلالی ها با ارسال میلاد فخرالدینی برای خسرو حیدری شکل گرفت.دقیقه 1: اولین اشتباه داوری با عدم اعلام کرنر برای پرسپولیس توسط ضربه سر حنیف عمران زاده و مشایعت توپ توسط طارمی اتفاق افتاد.دقیقه 2: پرسپولیسی ها توسط فرشاد احمدزاده در جناح راست فرصت ارسال را داشتند که شماره 10 پرسپولیس در دریبل بازیکن روبرویش ناموفق بود و توپ را از دست داد.دقیقه 4: برخورد فرشاد احمدزاده با امید ابراهیمی برای تصاحب توپ به درستی از سوی ترکی ادامه بازی اعلام شد. دقیقه 4: همچنان پاس های اشتباه و استرس دقایق ابتدایی بازی از سوی بازیکنان دو تیم ادامه دارد.دقیقه 10: شوت ناامید کننده‌ی امید ابراهیمی از میانه میدان با اختلاف زیاد به اوت برای پرسپولیسی ها تبدیل شد.دقیقه 11: مهدی طارمی پشت مدافعان استقلال صاحب توپ شد و ضربه اش را به نحوی زد که توسط رحمتی مهار شد که در ادامه داور با اعلام آفساید بازی را قطع کرد.دقیقه 13: استقلالی ها در یک ضد حمله توسط خسرو حیدری در تدارک هجوم به سمت دروازه پرسپولیس بودند که مهدی طارمی با حضور در یک سوم دفاعی تیمش به همراه بنگر این حمله را خنثی کرد.دقیقه 14: در زمان پرتاب اوت به سود پرسپولیس، کمک داور از رضاییان درخواست داشت زودتر این کار را انجام دهد که با اعتراض مدافع پرسپولیس همراه شد و او اعلام کرد قصد تلف کردن زمان بازی را ندارد. 

دقیقه 15: اشتباه حنیف عمران زاده در ارسال پاس رو به عقب برای رحمتی نزدیک بود طارمی را صاحب فرصت کند که دروازه بان استقلال زودتر از گلزن پرسپولیس توپ را از ان خود کرد.دقیقه 16: اعلام خطای هند یک ضربه ایستگاهی نصیب استقلال کرد که توپ ارسالی حیدری توسط سوشا مکانی به خوبی مشت شد و این فرصت از آبی پوشان گرفته شد. دقیقه 17: ارسال پاس بلند برای آرش برهانی، این بازیکن را در موقعیتی تک به تک با سوشا مکانی قرار داد که ضربه اش به بیرون زده شد اما داور اعلام کرنر کرد.دقیقه 17: ضربه کرنر را استقلالی ها به بیرون محوطه جریمه فرستادند که شوت سر ضرب امید ابراهیمی بار دیگر به کرنر برای این تیم تبدیل شد.دقیقه 18: دومین کرنر پیاپی برای استقلال را خسرو حیدری در پشت محوطه جریمه صاحب فرصت شوتزنی شد که ضربه اش با اختلاف به بیرون رفت.دقیقه  19: تذکر به سوشا مکانی برای عدم اتلاف وقت در زمان زدن ضربات کنار دروازه با توضیح این گلر به ترکی همراه شد.دقیقه 20: بهترین فرصت استقلال روی سماجت عادل شیحی شکل گرفت و استقلالی ها از جناح راست پرسپولیس صاحب فرصت شدند که ادامه این حرکت درون شش قدم با ضربه خوبی از خسرو حیدری همراه نشد.دقیقه 22: برانکو ایوانکوویچ به خطای اعلام شده توسط مسلمان معترض شد و ترکی از او خواست با آرامش بازی را ادامه دهد تا مشکلی برای قضاوت به وجود نیاید. هر چند سرمربی کروات پرسپولیس به کمک مترجم خود بار دیگر به این مساله و خطای اعلام شده اعتراض داشت.دقیقه 22: ارسال ضربه ایستگاهی از جناح راست پرسپولیس بدون اینکه خطری دروازه سوشا مکانی را تهدید کند به بیرون رفت.دقیقه 25: ارسال زمینی مسلمان را مهدی رحمتی با پا دفع کرد و در ادامه نیز مدافعان استقلال توپ را از محوطه جریمه دور کردند.دقیقه 25: هواداران پرسپولیس که استرس بالایی را تجربه می کنند با یک دقیقه تاخیر یاد و خاطره هادی نوروزی را زنده نگه داشتند و به تشویق کاپیتان فقید تیم شان پرداختند.دقیقه 28: ارسال رامین رضاییان روی سر علی علیپور موقعیت خوبی برای پرسپولیس ایجاد کرد که مهدی رحمتی زودتر از مهاجم سرخپوش توپ را دفع کرد.دقیقه 30: پاس علی علیپور برای فرشاد احمدزاده و ضربه کات دار شماره 10 پرسپولیس با اختلاف کم به بیرون رفت.دقیقه 31: کرنر استقلال را امید ابراهیمی با شوتی دیدنی به سمت دروازه نواخت که با برخورد به بازیکن پرسپولیس، آبی ها اعتقاد به پنالتی داشتند.دقیقه 32: بهترین فرصت استقلال روی کرنر را در یک رفت و برگشت را رضاییان و انصاری ناجی تیم شدند و در دو موقعیت توپ را از روی خط دروازه برگشت دادند.

دقیقه  40: مهدی طارمی که به دنبال هت تریک در این بازی بود، پنالتی تیمش را با جنگ و جدلی زشت از رامین رضاییان گرفت و در ادامه در مصافی تک به تک با مهدی رحمتی مغلوب دروازه بان باتجربه استقلال شد و  این فرصت را از دست داد.دقیقه 41: روی خطای اعلام شده بر روی رضاییان، مسلمان پشت توپ قرار گرفت و فرصت خوبی برای بنگر ایجاد کرد که این مدافع پیش تاخته نتوانست از آن بهره ببرد.دقیقه 48: شوت محسن مسلمان در حالت نامتعادل در آغوش مهدی رحمتی قرار گرفت.دقیقه 49: شوت راه دور جابر انصاری این بار در آغوش سوشا مکانی قرار گرفت.دقیقه 51: شوت راه دور محمدرضا خرسندنیا با کاتی عجیب در آستانه ورود به دروازه پرسپولیس توسط سوشا مکانی به کرنر فرستاده شد.دقیقه 56: سوشا مکانی با واکنشی فوق العاده موفق شد ضربه جابر انصاری را از درون شش قدم به کرنر بفرستد.دقیقه 57: دبل واکنش مهدی رحمتی مانع از رقم خوردن گل چهارم پرسپولیس شد، او یک بار ارسال عالیشاه به قصد گل را دفع کرد و در ادامه نیز ضربه سر علیپور را با پا دفع کرد تا تیمش گل چهارم را دریافت نکند.دقیقه 59: ارسال دیدنی خسرو حیدری اینبار به قصد باز کردن دروازه به کمک باد نزدیک بود وارد دروازه پرسپولیس شود که سوشا مکانی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 60: خسرو حیدری از زمین بازی خارج شد و یعقوب کریمی جانشین این بازیکن در ترکیب استقلال شد. پرسپولیسی ها هم امید عالیشاه را از زمین خارج شد و مهرداد کفشگری جانشین او شد.
دقیقه 63: خطای میلاد فخرالدینی روی محسن مسلمان یک ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس از سوی ترکی اعلام کرد. این ضربه را مسلمان به درون محوطه  جریمه فرستاد که توسط مدافعان استقلال دفع شد.دقیقه 66: ارسال کرنر یعقوب کریمی برای هرایر مگویان با ضربه سر این مدافع پیش تاخته همراه شد که توپ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.دقیقه 67: وزش باد باعث شد تا پرچم کرنر از جا کنده شود و در اقدامی عجیب مسوولان برگزاری قصد داشتند از کاور نارنجی عکاسان در این رابطه استفاده کنند! در نهایت هم این ماجرا با چسب و کاور عکاسی رفع و رجوع شد.دقیقه 74: محمدرضا خرسندنیا در دومین خطای پیاپی خود روی فرشاد احمدزاده، ضمن هدیه یک ضربه ایستگاهی کارت زرد نیز دریافت کرد.دقیقه 75: رامین رضاییان پشت ضربه ایستگاهی قرار گرفت و به زیبایی آن را نواخت که رحمتی با تجربه بالای آن را به کرنر فرستاد.دقیقه 76: ضربه کرنر ارسالی توسط نوراللهی را فرشاد احمدزاده نواخت که توپ با اختلافی کم به بیرون رفت تا آه از نهاد پرسپولیسی ها بلند شود.
کدخبر: 9407
  ۷  
آی اسپورت
2016-04-15 18:03:40
نظر دهید

۷ نظر
-
جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۰۴
خخخخخخخخخ اینم 4
-
جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۰۵
سلیمانی:
پنالتی استقلال اصلا درست نبود
بانک ورزش – دربی هشتاد و دوم برخلاف انتظار بسیار جذاب و دیدنی در حال برگزاری است. داور مسابقه در دقیقه 89 برای آبی های تهران پنالتی گرفت که باعث تعجب همگان شد.
سلیمانی در خصوص این صحنه گفت: به هیچ عنوان خطایی در کار نبود. محسن ترکی تحت تاثیر درگیری قبل از این صحنه برای استقلالی ها پنالتی گرفت.
-
جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۱۷
برانکو نه پرسپولیس رو ترکی قهعرمان کرد
10.10.10
جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۲۶
این همه نتیجه اون همه 4 نشون دادن جعلی و توهین و هتاکی...
این نتیجه موجب شد نام کاربریم تغییر کنه...و از این بعد نام کاربریم از 10.10.10 به 4 & 6 تغییر می کنه
فکر کنم نام کاربری خوبیه....!؟
برزو گوزو
جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۳۲
ای مافیای لنگ ، مگه مرض دارید 4 تا میزنید؟ مگه بیمار بودید 6 تا زدید. ای آی اسپورت، ای مافیای لنگ، لعنت به تو. لعنت به رحمتی که 4 تا خورد!
برزو گوزو
جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۳۲
ای مافیای لنگ ، مگه مرض دارید 4 تا میزنید؟ مگه بیمار بودید 6 تا زدید. ای آی اسپورت، ای مافیای لنگ، لعنت به تو. لعنت به رحمتی که 4 تا خورد!
گتاب سیتی
جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۴۰
بخاطر هادی نتیجه24شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر