فهرست
پورحیدری: با این وضعیت قطعا قهرمان نمی شویم
پورحیدری: با این وضعیت قطعا قهرمان نمی شویم

پورحیدری: با این وضعیت قطعا قهرمان نمی شویم

آی اسپورت- منصور پورحیدری تصمیم خوبی گرفت که برای دیدن بازی استقلال به ورزشگاه نیامد. البته پدر استقلال از راه دور هم حسابی حرص خورد. پورحیدری که خیلی به استقلال امیدوار بود بعد از بازی با سپاهان تا حدودی از قهرمانی تیمش ناامید شده است. پورحیدری بعد از پایان بازی گفت:«تبریک می گویم به تیم پرسپولیس. آنها فرصت های خوبی داشتند که توانستند از همه آنها استفاده کنیم. ما در نیمه اول فقط گل خوردیم و بازیکنان احساس مسئولیت نداشتند. تمرکزی که باید برای این بازی وجود داشته داشته باشد در استقلالی ها نبود. تک تک گل هایی که استقلال دریافت کرد را بررسی کنید که همه انها چگونه بوده است.موقعیت های زیادی از دست دادیم. در نیمه دوم بیش تر اشتباه کردیم.
سرپرست تیم استقلال در پاسخ به این پرسش که شاید با صحبت های او کادر فنی استقلال ناراحت شوند گفت:«برایم اهمیت ندارد اگر گل ها را ببینید متوجه همه چیز می شوید. پرسپولیس روی این بازی بیش تر از ما حساب کرده بود اما ما بی تفاوت بودیم.»
وی درباره احتمال قهرمانی استقلال تاکید کرد:«هنوز چیزی معلوم نیست؛4 بازی باقی مانده است. با این وضعیت استقلال قطعا قهرمان نمی شود.»
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-15 19:49:30
نظر دهید

۳ نظر
مجید
جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۱۸
مقصر اصلی این حال و روز استقلال همین پا به گور هست که مظلومی را به تیم تحمیل کرد چرا باید برای نفس کشیدن تیم باید منظر باشیم که کی نقاب در خاک خواهد کشید؟مردی که هیچگاه تغییری در تفکرات پیدا نشد
-
جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۳۱
توبرو تا سکته نزدی اشپز که 7 تاشد از منصور وپرویز وسیروس و بگیر بیا نوازی و مجیدی سر اشپز اینا هم افشارزاده مشت زن من جاتی ایشون بودن بیرون رختکن با مشت ازشون پذیرایی میکردم
-
جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۱۲
استقلال یه جنتلمن داره اونم منصور پور حیدری که یه اسطوره واقعیه نه یه اسطوره جعلی و تبلیغاتی مثل فرهاد مجیدی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر