فهرست
فرق دربی با دربی: و این رحمتی است که تعیین می کند
فرق دربی با دربی: و این رحمتی است که تعیین می کند

فرق دربی با دربی: و این رحمتی است که تعیین می کند

آی‌اسپورت- در دربی امروز مهدی رحمتی بعد از سرمربی تیم بیشترین انتقادها را شنید. گلری که شاید سال هاست خوردن چهار گل در نود دقیقه را تجربه نکرده بود. به همین خاطر او هم ناکام بزرگ هفته بود. به خصوص بعد از خوردن گل سوم که بدون شک او بیشتر از هر استقلالی مقصر بود. یکی یکی گل های پرسپولیس را مرور میکنیم.
گل اول با شوت احمد نوراللهی و ضربه تمام کننده آقای گل لیگ به ثمر رسید. گلی که هافبک دفاعی های استقلال فضای چند متری برای شوت زنی نوراللهی مهیا کرده بودند و هافبک دفاعی پرسپولیس در جایی که باید هافبک های استقلال بودند شوتش را زد. سپس نوبت به حنیف رسید که دید رحمتی را کور کند. در نهایت هم سرش را کنار کشید تا گلر استقلالی حدسی از مکان توپ در صدم ثانیه داشته باشد. روی توپ ریباندی هم مدافعان استقلال خوش بین از طارمی بودند و تلاشی برای دفع نداشتند. نوبت به گل دوم رسید. جایی که احمدزاده به فضای خالی پشت مجیدی حمله برد، توپ را بدون هیچ فشاری روی پای چپش آورد، پشت محوطه شش قدم فرستاد و دفاعی هم با طارمی یارگیری نکرده بود. روی گل سوم هم با این که رحمتی بیشتر از همه مقصر بود ولی مدافعان استقلال هم باز نشان دادند که در یارگیری نفر به نفر گنگ هستند. در مورد گل چهارم هم که حرفی باقی نمانده.
البته استقلال و مدافعانش در دیدار رفت هم به همین اندازه بد بودند. خیلی زود عالیشاه می توانست گل بزند که سوپر سیو رحمتی مانند تمام 95 دقیقه بازی جلو شکست تحقیرآمیز استقلال را گرفت. هر چند که در گل ثانیه های پایانی پرسپولیس هم رحمتی بی تقصیر بود.
بهتر است که بگوییم استقلال همان استقلال دور رفت بود. فقط رحمتی آن رحمتی نبود  توپ هایی را گل خورد که هر گلر ایرانی می خوردند. ولی برای رحمتی بودن واکنشی خاص تر نیاز است.


کدخبر:9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-15 20:01:47
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۴۴
اگه رحمتی نبود که فاجعه بود
-
جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۴۸
گل اول بیشتر مقصر بود تا سوم ضمنا اگر پنالتی رو نمیگرفت استقلال احتمالا میرفت تو شش گل
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر