فهرست
آنچلوتی : به این تیم افتخار می کنم / تا روز آخر برای قهرمانی می جنگیم !
آنچلوتی : به این تیم افتخار می کنم / تا روز آخر برای قهرمانی می جنگیم !

آنچلوتی : به این تیم افتخار می کنم / تا روز آخر برای قهرمانی می جنگیم !

آی اسپورت - رئال مادرید موفق شد در یک بازی برتر با گلباران سوسیه داد همچنان در کورس قهرمانی باقی بماند. " کارلو آنچلوتی " سرمست از این پیروزی پر گل ، در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت :


«  در تمام مدت بازی عملکردمان خوب بود. خیلی خوب بازی کردیم و بسیار باهوش بودیم.بازی را با ریتمی عالی شروع کرده و به پایان رساندیم.خیلی خوشحالم و از اینکه مربی چنین تیمی هستم به خودم افتخار می کنم. بیل امروز در همان سمتی بازی کرد که رونالدو بازی می کند و عملکرد او عالی بود با حضور بیل در این پست بنظر می رسید که فضای بیشتری برای هجوم در اختیار ما قرار می گرفت .زمانی که هر دو ( رونالدو و بیل ) در ترکیب حضور دارند بارها تغییر موقعیت می دهند و این از خوش شانسی من است که این دو نابغه در کنار هم و در تیم من بازی می کنند»

کارلتو سپس ادامه داد « چیزی که دوست نداشتم در این بازی برای ما اتفاق بیفتد مصدومیت بازیکنانم بود. بطور مثال به بازیکنی همچون رونالدو استراحت دادم. می خواستم که مصدومیت خفیفش شدت پیدا نکند.بعد از بازی سنگین روز چهارشنبه مقابل دورتموند ، سخت بود که او بتواند خودش را از لحاظ فیزیکی بازیابی کند. در ضمن دوست نداشتم در این بازی کنترل توپ و میدان را به سوسیه داد بدهیم و خوشبختانه با سازماندهی مناسب ، بازی را در اختیار داشتیم. این پیروزی تیم را قدرتمند تر می کند . روند خوبی را طی می کنیم و با اینکه در جدول پایینتر از دو رقیبمان قرار داریم ، تا روز آخر برای قهرمانی می جنگیم و امیدوار خواهیم ماند »


در پایان ، این مربی ایتالیایی خاطر نشان کرد « از ایارامندی راضیم ، آنچه که در خارج از میدان اتفاق افتاد ( هو شدن توسط هواداران سوسیه داد) تاثیر منفی روی عملکردش نداشت. بخصوص در فاز دفاعی نمایش خوبی داشت. تاکید می کنم که تمام بازی های باقیمانده دشوار هستند. ولی روی این بازی ها تمرکز کرده ایم . »

منبع : آ اس

رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-04-06 01:44:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر