فهرست
خلق یک رکورد جدید/ پرگل‌ترین داربیِ بازی شده با توپ!
خلق یک رکورد جدید/ پرگل‌ترین داربیِ بازی شده با توپ!

خلق یک رکورد جدید/ پرگل‌ترین داربیِ بازی شده با توپ!

آی اسپورت- داربی 82 با ثبت 6 گل به پایان رسید. به نظرتان این مسابقه در رده‌بندی پرگل‌ترین داربی‌های تاریخ این دو تیم چه جایگاهی دارد؟ آیا داربی با بیشتر از 6 گل هم داشته‌ایم؟
یک نگاه به تاریخچه بازی‌های دو تیم نشان می‌دهد طی سه دهه اخیر نتیجه 3-2 میان دو تیم زیاد اتفاق افتاده اما همه آنها برای رقابت با داربی امروز یک گل کم دارند. در سال 1367 یک بازی دو تیم در جام حذفی با نتیجه 4-2 به سود پرسپولیس به پایان رسیده که آن نتیجه هم در ضربات پنالتی به دست آمده و نتیجه بازی در وقت‌های قانونی و اضاافی بدون گل بوده است.
اگر به سال‌های دورتر و قبل از اتقلاب برگردیم می‌بینیم پرسپولیس یک بار دیگر هم سابقه 4تایی کردن استقلال را داشته اما آن بازی 4-1 تمام شده و به اندازه بازی امروز پرگل نبوده است. بردهای 3-2 و 3-0 استقلال هم توان رقابت با بازی امروز را ندارند. پس، فقط و فقط می‌ماند همان داربی معروفِ 6تایی که دقیقا به همین تعدادِ امروز گل داشت و البته همه گل‌ها را قرمزپوشان زدند.
داربی 6-0 که در شهریورماه 1352 برگزار شد و داربی 4-2 در فروردین‌ماه 1395 پرگل‌ترین داربی‌های تاریخ دو تیم بوده‌اند. البته با توجه به اینکه سام درخشانی امروز در تلویزیون گفت «داربی 6تایی را با جوراب بازی کرده‌اند نه با توپ!» می‌توان نتیجه گرفت بازی اخیر دو تیم پرگل‌ترین داربیِ بازی‌شده با توپ بوده است.


9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-15 21:48:14
نظر دهید

۲ نظر
سامان
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۰۶:۵۵
شما از حرف یه آدم علاف نتیجه گیری هم میکنید؟؟؟
sia
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۳۳
کی این پرسپولیسی ها میخان بفهمن که فوتبال به موفقیت تیمه ، بردن بیشتر، موفقیت بیشتر بردن کاپ ایران آسیا و... نه بردنه گهگاهی، هرچند پرگل هم باشه،
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر