فهرست

عواقب تعویض اشتباه مظلومی: خسرو دیگر بازی نمی کند

آی اسپورت - تعویض خسرو حیدری یکی از عجیب ترین اقدامات پرویز مظلومی در بازی دیروز بود. خسرو که یکی از خوب های استقلال در دربی محسوب می شد، آنقدر از تعویضش شوکه شده بود که چهره جدیدی از خود به نمایش گذاشت.
کارگردان تلویزیونی بازی در معدود کارهای مثبتش در طول بازی صحنه اعتراض خسرو به نیمکت را پخش کرد تا همه شاهد عصبانیت بازیکن همیشه آرام استقلال باشند.
حالا خبرآنلاین جزئیات بیشتری درباره عصبانیت خسرو را منتشر کرده و نوشته: خسرو که انتظار نداشت از زمین بیرون اورده شود ، درحالی که خیلی عصبی بود به سمت مظلومی رفت و داد و فریاد کرد. داد و فریادی که حالا لو رفته این جمله در آن بوده:«دیگر برایت بازی نمی کنم مربی!»


کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-16 07:19:32
نظر دهید

۳ نظر
خسرو
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۰۷:۵۰
دیگر برایت بازی نمی کنم مربی! مرسی! اه!
-
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۰۸:۵۶
(کارگردان تلویزیونی بازی در معدود کارهای مثبتش در طول بازی)
خیلی خوب بود
-
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۴۳
مربی چند هفته است که درکی از اتفاقات مسابقات تیمش ندارد.آخه احمق،اگر خسرو که سانتر میکنه را بیرون میکشی پروپیچ که مثلا بلند قد و سرزن است را به چه علت فرستادی میدان؟؟؟؟؟؟خودت میخواستی براش ارسال بلند داشته باشی؟؟؟اگر از اول بازی بدون حنیف بازی میکردیم هم عمق فاجعه کمتر بود،اما یک دقیقه بدون خسرو چرا؟حالا میفهمم این از خداش هست این مهره ها مصدوم باشند تا از انها استفاده نکنه. بیچاره آرش بیچاره خسرو طفلک رحمتی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر