فهرست

چهره روز: سوشا و یک گل بد دیگر

آی اسپورت - دربی اگر چه با پیروزی 2-4 پرسپولیس تمام شد تا برانکو یک روز فراموش نکردنی را پشت سر بگذارد اما سرمربی پرسپولیس برای بازیهای بعدی تیمش و حتی فصل آینده یک نگرانی بزرگ دارد: سوشا مکانی
سوشا روی گل اول استقلال مقصر اصلی بود و ثابت کرد که نمی توان به او اطمینان صد درصد داشت. درست است که لغزندگی زمین هم روی اشتباه او در کنترل توپ بی تاثیر بود اما واکنش خوب در چنین لحظاتی است که عیار یک دروازه بان را نشان می دهد.
از حق نگذریم سوشا در کل بازی یک سیو دیدنی داشت و توانست شوت استثنائی خرسندنیا را به خوبی دفع کند اما خود قرمزها هم می دانند که نمی توانند روی سوشا به عنوان یک شماره 1 کاملا مطمئن حساب کنند.


کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-16 07:36:51
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۳۷
اتفاقا سوشا خیلی هم خوب بود و عالی کار کرد اما بخاطر اغزندگی زمین و خیس بودن توپ بود که اشتباه کرد که طبیعیه و ما هم از اشتباهش گذشتیم اما شما سعی دارین که برای سوشا حاشیه درست کنین اما ما هوشیاریم..
محمد
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۴۹
آقا هر وقت توپ به سمت دروازه میره تنم میلرزه
-
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۵۷
نگاهی به بازیهای اخیر این گلر،نشان میدهد که دروازبان اصلی،بازیکنانی هستند که در مواقع خطر،به جای سوشا مکانی دروازبانی میکنند!!!!!!صحنه بازیها را مرور کنید متوجه می شید.اعتماد خط دفاع به گلر تیم یعنی همین!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر