فهرست
دفاع قلعه‌نویی از مظلومی: در حق او کم‌لطفی نکنید
دفاع قلعه‌نویی از مظلومی: در حق او کم‌لطفی نکنید

دفاع قلعه‌نویی از مظلومی: در حق او کم‌لطفی نکنید

آی اسپورت - بعد از شکست دیروز استقلال در دربی تهران صفحات اجتماعی در فضای مجازی پر بود از شوخی‌هایی در باره این اتفاق. یکی از این شوخی‌ها این بود که گفته می‌شد الان 40 میلیون پرسپولیسی + امیر قلعه‌نویی خوشحال‌ترین آدم‌های روی زمین هستند. اما امیر قلعه‌نویی از پرویز مظلومی دفاع کرده است. او گفته :« به مظلومی خسته نباشید می گویم. مظلومی زحمات زیادی برای این تیم کشیده است. شنیدم به مظلومی زیاد حمله شده است. مظلومی همانی است که تیم را قهرمان آسیا کرد. آن زمان خودم بازی می کردم. او چهار برد در دربی داشته و ۲۶ هفته تیم را در صدر نگه داشته است و حالا نسبت به او کم لطفی می شود. به هر حال فوتبال همین است. مگر بارسلونا چند هفته افت نکرده است؟ آنها هم به رئال ۱۰ نفره باختند و هم از لیگ اروپا کنار رفتند. از دوستان می خواهم فوتبال را به لحاظ کارشناسی نگاه کنند نه احساسی. از همه عزیزان می خواهم فوتبال را این مدلی نگاه کنند. بالاخره فوتبال برد و باخت دارد.»
قلعه نویی در پاسخ به این سئوال که آیا پیش بینی می کرد در دربی این نتیجه رقم بخورد گفته است: «اگر حرفی بزنم سو تفاهم می شود. برای همین وارد جزئیات نمی شوم. من از استقلال دورم و مسئولیت ندارم و برای همین نمی توانم اظهار نظر کنم.»
 
 کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
 
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-16 11:29:52
نظر دهید

۲ نظر
ارش
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۵۹
سلام آقا تورو خدا یه تحلیل بذارید که استقلال 26هفته صدر نبوده،پس استقلال خوزستان چی؟ چرا الکی میگن 26هفته صدرنشینی آی اسپورت شفاف سازی کن
-
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۶:۱۱
تحریر اینقدر این سرخابی رو تحلیل کردن که تحلیل رفتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر