فهرست
تفاوت دیدگاه برانکو و مظلومی؛ برنده همین‌جا مشخص می‌شود
تفاوت دیدگاه برانکو و مظلومی؛ برنده همین‌جا مشخص می‌شود

تفاوت دیدگاه برانکو و مظلومی؛ برنده همین‌جا مشخص می‌شود

آی اسپورت – درباره نتیجه دربی 82 و چرایی شکست استقلال و پیروزی پرسپولیس در همین چند ساعت تحلیل‌های زیادی ارائه شده است. بیشتر تحلیل‌ها هم به تفاوت برانکو و پرویز مظلومی اشاره کرده‌اند. اما همین دیروز هم مشخص شد که تفاوت نگرش این دو نفر در نهایت باعث رقم خوردن این نتیجه در دربی شده است. پرویز مظلومی از ابتدای فصل هر وقت انتقاد می‌شنید می‌گفت تیم من الان صدر جدول است و به فینال جام حذفی رسیده است و دلیل این انتقادها را نمی‌فهمم. اما برانکو که تیمش از رده شانزدهم به صدر جدول رسانده است در نشست خبری بعد از بازی گفت: اگر تیم قهرمان نشود هیچ کاری نکرده‌ایم.
همین جملات شاید به تنهایی نشان می‌دهند که منشا برد پرسپولیس و شکست استقلال در دربی کجا بوده است. بله. این تفکرات دو مربی است که در ذهن بازیکنان رسوخ کرده و به آن‌ها هدف نهایی را نشان می‌دهد. پرویز مظلومی حتما باید دربی را می‌باخت تا دلیل اعتراض مداوم هواداران و منتقدانش را بفهمد.

کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-16 11:52:09
نظر دهید

۱ نظر
4 & 6
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۳۵
دقیقا...مظلومی همه کاسه کوزه هاا رو سر بازیکنها شکست اما برانکو در مورد سردرگمی پرسپولیس در زدن ضربه پنالتی گفت که تقصیر من(برانکو)بوده که پنالتی زن رو مشخص نکردم..برانکو هیچ وقت بازیکنانش رو سرزنش نکرد حتی سوشا رو!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر