فهرست
کاظمی: اشتباهات داوری نبود، شانس قهرمانی داشتیم
کاظمی: اشتباهات داوری نبود، شانس قهرمانی داشتیم

کاظمی: اشتباهات داوری نبود، شانس قهرمانی داشتیم

آی اسپورت- فرهاد کاظمی سرمربی سیاه‌جامگان بعد از دیدار با سایپا به شدت از عملکرد داور ناراحت بود و سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال را سخت مورد انتقاد قرار داد. کاظمی که همچنان امیدوار است تیمش در لیگ‌برتر می‌ماند در مورد تساوی مقابل سایپا، اعتراض شدید به داوری و مسائل مختلف دیگر با همشهری ورزشی گفت‌وگویی انجام داده است که می‌خوانید.

 
بعد از بازی چرا این‌قدر عصبانی بودید؟
مگر یک مربی چقدر تحمل دارد؟ ما تاوان اشتباهات داور را می‌دهیم و هر هفته یک داور ما را بیچاره می‌کند. در مورد فوتبال و مسائل فنی چه بگویم؟ هفته گذشته ۴پنالتی ما را نگرفتند. بارها گفتم که کمیته داوران! فدراسیون فوتبال! سازمان لیگ! حواس‌تان به داوری باشد، ما لابی‌کردن بلد نیستیم... جالب است که بازی ما را در ساعت۱۹ انداختند که نماینده یوفا آمده است. تیم هم‌رده ما(ملوان) هم شنبه بازی دارد.
 
فکر نمی‌کنید این حرف‌ها برایتان دردسرساز شود؟
دردسر کدام است!؟ من نباید از حق تیمم دفاع کنم؟ ما از صبا و راه‌آهن شکایت کرده‌ایم اما این شکایت‌ها پیگیری نمی‌شود. حداقل سازمان لیگ شهامت داشته باشد و بگوید اشتباه کرده‌ایم، ما هم می‌گوییم از حق خود گذشتیم. در فوتبال ایران همه‌چیز لابی‌بازی است. امروز و فردا می‌فهمید که من طی ۷سال گذشته چه حرف‌هایی زده‌ام. نمی‌دانید ۷سال با من چه کردند و من را زیر زمین نگه داشتند...
 
فکر می‌کنید اگر این اشتباهات نبود جایگاه‌تان در جدول چقدر تغییر می‌کرد؟
۳امتیاز در بازی با صبا و ۲امتیاز در بازی با راه‌آهن از دست دادیم. اگر اشتباهات داوری نبود شاید الان ۳۸امتیاز داشتیم و سیاه‌جامگان روی کاغذ شانس قهرمانی بود. هیچکس نیست که به داد فوتبال برسد. ما به فدراسیون و سازمان لیگ نامه دادیم که مراقب داوری‌ها باشید. هفته گذشته شاهین حاج‌بابایی ۴پنالتی ما را نگرفت، کارشناسان که نمی‌گویند حداقل شما بنویسید. داور وقتی اشتباه می‌کند به یک استان ضربه می‌زند. من اگر اشتباه کنم فقط در مورد ارنج خودم اشتباه کرده‌ام ولی به تایید کارشناسان پنالتی ما گرفته نمی‌شود.
 
قبول دارید کار خیلی سختی برای ماندن دارید و شاید سقوط کنید؟
سیاه‌جامگان ۱۰۰درصد در لیگ‌برتر می‌ماند ولی مطمئن باشید خدا جواب ناحق را می‌د‌هد. این بازی‌ها را درمی‌آورند تا پشت سنگر پنهان شوند و کارهایشان را انجام دهند. اینها سناریوست... بازی ست... سازمان لیگ اشتباه کرد که کارت فرید کریمی را صادر کرده، حداقل شهامت داشته باشد و بگوید که اشتباه کرده است. ما زور نداریم، ما در فدراسیون فوتبال زور نداریم. ۷سال خیلی کارها با من کردند. اکنون خدا را شکر که دست همه‌شان رو شده است. بهتر است نمایندگان استان از سهمیه استان و حق استان دفاع کنند.


9411
     
آی اسپورت
2016-04-16 13:01:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر