فهرست
کسی که مظلومی را آورد امروز پاسخ می‌دهد؟
کسی که مظلومی را آورد امروز پاسخ می‌دهد؟

کسی که مظلومی را آورد امروز پاسخ می‌دهد؟

آی اسپورت - پرویز مظلومی قمار بزرگش را باخت. او هیچ وقت باورش نمی شد از پرسپولیس 4 گل بخورد و نمادی که تنها سرمایه معنوی اش بود که باز او را به نیمکت استقلال رساند را در 90 دقیقه ببازد. مظلومی شاید یکی از ناباورانه ترین بازگشت ها در تاریخ فوتبال ایران را داشت. در ابتدای فصل هیچ کس باورش نمی شد علیرضا منصوریان نتواند از نفت جدا شود و به استقلال بیاید. درحالی که مدیریت نفت نزدیک ترین رفاقت را با وزارت ورزش داشتند ، این مربی جوان نتوانست از تیمش جدا شود و به نیمکت استقلال برسد. آبی ها روی قلعه نویی هم خط قرمز کشیده بودند و بعد از دو فصل ناکامی این مربی رو نیمکت شان ، دنبالگزینه دیگری بودند. فرهاد مجیدی سابقه مربیگری نداشت و بقیه پیشکسوتان هم در قواره مربیگری استقلال نبودند.
تیم باید دنبال مربی خارجی می رفت. درحالی که پرسپولیس مربی خارجی 2 میلیارد تومانی داشت ، برای استقلال اعلام شد مربی بیشتر از 700 میلیون تومان نمی توانند جذب کنند. این بود که دنبال استیماچ 250 هزار دلاری رفتند. اگرچه روی میز افشارزاده ، نام های بزرگی از مربیان سرشناس مثل دونادونی، دنیزلی ، گونش ، فاریاس و حتی فلیکس ماگات بودند. او اما باید نهایتا گزینه ای خارجی مثل استیماچ رامی آورد که خیلی گران نباشد. اگرچه در همان گزینه های در حد پولشان هم وقتی از جواد نکونام مشورت گرفت ، متوجه شد می تواند مربیان خوبی بگیرد. با این وجود این هیات مدیره بود که نقش کلیدی را باید ایفاءمی کرد. استیماچ هنوز برای مذاکره به تهران نرسیده بود که یک چهزه اثرگذار ، بازی را به سود پرویز مظلومی برگرداند.او ناگهان سر راه استقلال قرار گرفت. فرهاد مجیدی کسی بود که با منتفی شدن نام منصوریان ، تاکید کرد مربی خارجی نمی تواند استقلال را نجات دهد. او و دوستان نزدیکش در باشگاه استقلال ، با چند عضو اثرگذار در وزارت ورزش و هیات مدیره برای مظلومی مایه گذاشتند و اینگونه مظلومی به نیمکت استقلال رسید. فرهاد البته آن اوایل از مظلومی حمایت کرد .
مظلومی که سعی می کرد این محبت و داشتن حمایت در سایه مجیدی را با افزایش رتبه فرزاد مجیدی در تیم جبران کند. ولی حالا بعد از این باخت تلخ و این شکست دردناک آیا مجیدی حاضر است خود را برای مظلومی هزینه کند؟ چیزی که مظلومی به شدت به آن نیاز دارد. چون پرویز در 3 دربی آخرش 2 شکست بد داشته و یک مساوی اش هم چیزی کم از شکست برای او نداشته . این هت تریک ناکامی دیگر نمی گذارد نامی از موفقیتش وجود داشته باشد. حالا در این چند هفته پایانی اگر حمایت ویژه ای از او نشود و محبوبیتی از بیرون بهاو تزریق نشود ، استقلال به سمت ناکامی گام بر می دارد و شرایطش بدتر و بدتر می شود. آیا فرهاد به مظلومی کمک می کند تا بلند شود یا سعی می کند مردی را که خودش به نیمکت استقلال رسانده ، به سمت ناکامی بیشتر گام بردارد؟
 
منبع: خبر آنلاین
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
 
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-16 13:03:02
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۴:۳۹
من یه پرسپولیسی ام چرااینقدرمظلومی رومیکوبید اگه مربی خوبی نیست پس چرااستقلال الان اون بالاهاست بایه بردپرسپولیس انگارلیگ تموم شده وپرسپولیس قهرمان استقلالدردوجام مدعی است وپرسپولیس تویه جام هم مطمئن نیست هرتیمی بردوباخت داره نمیشه که همش ببره شایداین شکست پلی برای قهرمانی باشه من یه ذره هم نمیتوانم ناراحتی رقیبم راببینم وامیدوارم که استقلال بتونه دوباره به اوج بیادوسال اینده درکنارپرسپولیس دررقابتهای اسیایی برای بردبجنگند این دربی هم مثل دربیهای گذشته تموم شدوبه تاریخ پیوست
سیاوش
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۵:۴۲
از پورحیدری نام نمی برید ؟
-
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۳۲
چرا شر و ور میگید؟
نویسنده از نوچه های امیر قلعه مرغیه شک نکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر