فهرست
برانکو: غرور خطرناک‌ترین حریف پرسپولیس است
برانکو: غرور خطرناک‌ترین حریف پرسپولیس است

برانکو: غرور خطرناک‌ترین حریف پرسپولیس است

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی 4 بر 2 تیمش در دربی پایتخت و برگزاری تمرین ریکاوری امروز در جمع خبرنگاران حاضر شد.


* از بازی بازیکنان خیلی خوشحالم. به خاطر شادی که به مردم دادیم خرسندم. با پیروزی می‌شود شرایط را خوب کرد. فکر می‌کنم بیش از همه این برد تقدیم به بازیکنان است چرا که با لیاقت بازی کردند.

*  در صحنه پنالتی مقصر من هستم. باید قبل از بازی می‌گفتم پنالتی را طارمی می‌زند ولی یادم رفت. در جلسه قبل از بازی این مسئله را فراموش کردم. در 10 روز اخیر طارمی تمرین پنالتی کرده بود و اطمینان داشتم او می‌تواند پشت ضربه پنالتی بایستد. حتی با دست هم اشاره کردم طارمی بزند ولی بازیکنان این صحنه را ندیدند و سوءتفاهم شد. هیجان دربی وجود داشت و با توجه به اینکه شما همیشه انتظار ندارید تیم‌تان صاحب پنالتی شود یادم رفت مشخص کنم که چه کسی زننده پنالتی باشد.

* بازی حساسی در اهواز داریم. استقلال اهواز هفته قبل دو امتیاز از سپاهان گرفت. آنها باید استقلال را هم شکست می‌دادند که داور گل سالم‌شان را مردود اعلام کرد. استقلال خوزستان هم استقلال اهواز را به سختی شکست داد. فراموش نکنید ما از لحاظ فیزیکی و ذهنی برای دربی خیلی انرژی گذاشتیم. باید به بازی‌ها برگردیم و فقط سه امتیاز برایمان مهم است.

* غرور برای پرسپولیس خطرناک است. با یک شکست نباید تحقیر و با یک پیروزی نباید بلندپروازی کرد. امیدوارم بازیکنان من این موضوع را بدانند و بازی به بازی پرنفس و محکم‌تر به میدان برویم چون دربی دیگر تمام شده و حالا یک روز دیگر است که باید برای مسابقه آینده آماده شویم.


کدخبر:9412


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
     
آی اسپورت
2016-04-16 13:06:01
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر