فهرست
داماشی ها، بامداد یکشنبه به سمت اصفهان حرکت کردند
داماشی ها، بامداد یکشنبه به سمت اصفهان حرکت کردند

داماشی ها، بامداد یکشنبه به سمت اصفهان حرکت کردند

آی اسپورت - کاوران هواداران داماش که حدود یکصد و پنجاه نفر را شامل می شد بامداد یکشنبه هفدهم فروردین ماه از رشت با سه دستگاه اتوبوس شرکت واحد به سمت اصفهان عزیمت نمود.

بنابراین گزارش پس از اعلام علی احمدی سراوانی رییس کانون هواداران داماش مبنی بر اینکه این باشگاه توانایی مالی برای اعزام هوادار به اصفهان را نخواهد داشت، با مساعدت مهدوی فرماندار رشت دو دستگاه اتوبوس در اختیار هواداران داماش قرار داده شد تا این تیم به مانند بازی های خانگی اش در ورزشگاه از حمایت یار دوازدهم برخوردار باشد.
پس از مشاهده استقبال هواداران داماش برای همراهی تیم شان، با کمک حاجی پور از اعضای شورای شهر رشت نیز یک دستگاه اتوبوس دیگر در اختیار هواداران این تیم قرار داده شد. البته هر سه اتوبوس، مربوط به ناوگان سازمان اتویوس رانی رشت بوده و بالطبع برای مسافرت های بین شهری از کیفیت مناسبی برخوردار نمی باشد.
لازم به توضیح است که گروهی از هواداران داماش هم با هزینه شخصی اقدام به سفر به اصفهان نموده اند. بنابر اعلام روابط عمومی باشگاه ذوب آهن، برای حضور هر چه بیشتر هواداران این باشگاه در مسابقه حساس روز یکشنبه مسابقه ذوب آهن – داماش بدون بلیط و رایگان خواهد بود.
مسابقه دو تیم راس ساعت 17:30 دقیقه برگزار خواهد شد و از حساسیت بالایی برخوردار است، چرا که تیم برنده مجوز ماندگاری در لیگ برتر را می گیرد و بازنده در بهترین حالت به مرحله پلی آف خواهد رفت.
     
آی اسپورت
2014-04-06 09:15:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر