فهرست
پیش بازی وستهام - لیورپول؛ قرمزها در تله چکش ها
پیش بازی وستهام - لیورپول؛ قرمزها در تله چکش ها

پیش بازی وستهام - لیورپول؛ قرمزها در تله چکش ها

آی اسپورت - شاگردان برندان راجرز که اکنون در صدر جدول رده بندی قرار گرفته اند می توانند برای اولین بار از سال 1990 تیمشان را قهرمان لیگ برتر کنند. پیروزی در همه ی دیدار ها لیورپول را بدون هیچ شک و تردیدی قهرمان لیگ برتر می کند اما گفتن این مسئله تنها در حرف ساده است.

خط آتش مرسی سایدی ها در این فصل خیره کننده عمل کرده است. آن ها 88 گل به ثمر رسانده اند و واضح است که می توانند در 6 بازی باقی مانده این عدد را 3 رقمی کنند. لوئیس سوارس و استاریج از مهم ترین ارکان این موفقیت بوده اند. به ویژه سوارس که مهم ترین نامزد کسب بهترین بازیکن سال لیگ برتر نیز محسوب می شود.

لیورپول هر 8 بازی اخیرش را با پیروزی پشت سر گذاشته و 30 گل نیز در این دیدارها به ثمر رسانده است.

برندان راجرز در گفتگو با خبرنگاران اذعان داشت: " به هیچ عنوان نمی خواهیم نسبت به بازی های دیگر تیم ها نگران باشیم. ما با این کار تنها انرژی خود را تلف می کنیم.

ما تنها باید بر روی عملکرد خودمان متمرکز شویم. سبکی که  بازی می کنیم اعتماد به نفسی فوق العاده به ما بخشیده است."

بازی رفت دو تیم در ماه دسامبر با پیروزی 4-1 لیورپول همراه بوده است و بندر نشینان در آخرین سفرشان به آپتون پارک نیز 3 گل به ثمر رسانده اند.

شاگردان سام آلاردایس در فاز دفاعی عملکرد خوبی از خود نشان داده اند. تنها  شاگردان مورینیو بیشتر از آن ها موفق  به ثبت  "کلین شیت" شده اند.

آن ها در 6 بازی اخیرشان 3 بار موفق به کسب پیروزی شده اند و 2 بازی اخیرشان را نیز با پیروزی پشت سر گذاشته اند. شاگردان آلاردایس 11 امتیاز با منطقه ی خطر فاصله دارند و با توحه به 6 بازی که تا انتهای لیگ زمان باقی مانده است تا حد زیادی خیالشان از بابت ماندن در لیگ برتر راحت است.

اندی کارول و استیوارت داونینگ که هر دو سابقه ی بازی در لیورپول را دارند از مهم ترین ابزارهای آلاردایس برای توقف لیورپول محسوب می شوند.

کارول زننده ی یکی از 2 گل تیمش در جریان پیروزی 2-1 مقابل ساندرلند در هفته ی گذشته بود. آلاردایس پیرامون وضعیت این دو بازیکن گفت: " هم اندی و هم استیوارت انگیزه های زیادی برای این بازی دارند.آن ها می خواهند نشان دهند که تا چه اندازه بازیکنان مهمی برای تیم محسوب می شوند."

آلاردایس در این دیدار قطعا جورج مک کارتنی را در اختیار نخواهد داشت اما وضعیت  جیمس کالینس و مارکو بوریلو هنوز برای این دیدار مشخص نشده است.

در آن سو راجرز تمامی نفرات خود را به جز خوسه انریکه که به دلیل مصدومیت زانو مدت هاست از میادین دور است، در اختیار دارد.

     
آی اسپورت
2014-04-06 09:30:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر