فهرست
پیش بازی اورتون - آرسنال؛ جدال برای رتبه ی چهارم
پیش بازی اورتون - آرسنال؛ جدال برای رتبه ی چهارم

پیش بازی اورتون - آرسنال؛ جدال برای رتبه ی چهارم

آی اسپورت - اورتون 4 امتیاز از آرسنال کمتر اندوخته است اما باید به این نکته نیز توجه داشت که آن ها یک بازی کمتر از شاگردان آرسن ونگر انجام داده اند.

پیروزی شاگردان مارتینس در گودیسون پارک به این معنی خواهد بود که آن ها می توانند سرنوشت را در اختیار خود داشته باشند.

آرسنال وضعیت خوبی ندارد. آن ها از 10 بازی اخیر خود تنها موفق به کسب 13 امتیاز شده اند و این مسئله برای تیمی همچون آرسنال که تا اواسط فصل مدعی جدی قهرمانی بود، به هیچ عنوان آمار خوبی محسوب نمی شود.

دو تیم 2 بار در این فصل مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که هر دو مصاف در .ورزشگاه امارات بوده است. بازی اول در لیگ 1-1 مساوی شد اما آرسنال در جام حذفی توانست 4-1 اورتون را در هم بشکند.

اورتون در این دیدار کاپیتان خود یعنی فیل جاگیلکا را به علت مصدومیت از ناحیه ی همسترینگ در اختیار ندارد. آن ها همچنین استیون پینار را نیز به دلیل مصدومیت زانو در ترکیب نخواهند داشت.

روبرتو مارتینس در گفتگو با خبرنگاران گفت: " شکست در اف ای کاپ ضربه ی سنگینی برای ما محسوب می شد. اما ما یکشنبه قصد داریم تا بهترین عملکردمان را نمایش دهیم.

این رقابتی است که می تواند تاثیر زیادی در مشخص کردن تیم چهارم لیگ داشته باشد. ما با رعایت احترام با تمام وجود خواهیم جنگید و می خواهیم نشان دهیم که در بازی های بزرگ می توانیم بهترین عملکرد را از خود نشان دهیم."

آرسنال از مارس 2007 به این سمت در گودیسون پارک نباخته است و این مساله اعتماد به نفس خوبی به شاگردان ونگر می بخشد. ونگر نیز در رابطه با این دیدار گفت:" فرصت خوبی برای ما به وجود آمده تا فاصله ی خودمان را با اورتون زیاد کنیم. اورتون تیم فوق العاده ای است و این را از جایگاه آنان به راحتی می شود تشخیص داد."

بازگشت آرون رمسی بهترین خبر ممکن برای هواداران محسوب می شود. اما آرسنال همچنان از داشتن مسوت اوزیل و جک ویلشر در ترکیب خود محروم است. حضور کیرون گیبس نیز در این دیدار هنوز مشخص نیست اما ناچو مونرئال با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیتش می تواند تیمش را در این دیدار سخت و نفس گیر همراهی کند.

     
آی اسپورت
2014-04-06 09:42:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر