فهرست
ناراحتی صادقیان از دایی؛ فکر نمی‌کردم نیمکت‌نشینم کند
ناراحتی صادقیان از دایی؛ فکر نمی‌کردم نیمکت‌نشینم کند

ناراحتی صادقیان از دایی؛ فکر نمی‌کردم نیمکت‌نشینم کند

آی اسپورت- پیام صادقیان که با نظر علی دایی به پرسپولیس آمد و با وجود حواشی زیادش بارها مورد حمایت این مربی قرار گرفت از شرایط آرمانی‌اش فاصله گرفته تا دایی هم از او چشم بپوشاند. صادقیان در دو بازی جام‌شهدا برابر ذوب‌آهن و پرسپولیس خوب کار کرد اما در 6بازی لیگ که فیکس بود و البته پنج مرتبه‌اش تعویض شد، نتوانست نمایش مورد انتظار دایی را ارائه دهد تا در هفته بیست‌وچهارم مقابل فولاد به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شود.
این هافبک با استعداد که از شرایط مطلوبش فاصله گرفته هفته گذشته برابر سایپا جزو فهرست 18نفره تیمش قرار نداشت تا دایی نشان دهد دیگر نظری روی این بازیکن ندارد. پنجشنبه هم برابر تراکتورسازی دایی این کار را تکرار کرده و صادقیان را از لیست تیمش کنار گذاشته است. این شرایط با ناراحتی صادقیان مواجه شده و او از تصمیم دایی ناراحت است. پیام به برخی دوستانش گفته که فکر نمی‌کرد دایی او را نیمکت‌نشین کند.


9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-16 17:57:21
نظر دهید

۲ نظر
پرززز
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۳۷
دقت کردین بازیکنایی که نیمفصل از نفت جدا شدن و دوستاشون رو در شرایط سخت تنها گذاشتن هیچکدوم شرایط خوبی در تیمهای جدیدش ندارند و برعکس نفت با رفتن اونها بیشتر جوونهارو بازی داد و روند مثبتی در پیش گرفت.
a
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۰۱
اقا پسر هرکی اصلش دور بیوفته پس میوفته برو دایی جونت به دادت برسه همونی که طرفدار با فرهنگای استادیوم آزادی و ولی هم شهریاتو بی فرهنگ صدا می زنه، یه ذره غیرت سینا عشوری رو داشتی الان تو تیمه شهرت داشتی جولان می دادی و کل آذربایجان طرفدارت بودن، نه مثل این خودفروخته تازه به دوران رسیده!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر