فهرست
رحمتی: قول می دهم تا روزی که هستم نتیجه دربی را جبران کنم
رحمتی: قول می دهم تا روزی که هستم نتیجه دربی را جبران کنم

رحمتی: قول می دهم تا روزی که هستم نتیجه دربی را جبران کنم

آی اسپورت- مهدی رحمتی پس از شکست ۴ بر ۲ استقلال مقابل پرسپولیس در هشتادودومین داربی پایتخت، با انتشار متنی که در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت، عنوان کرده است: «دوست نداشتم در این شرایط حرفی بزنم، اما فکر کردم حداقل کاری که می‌توانم انجام دهم عذرخواهی بزرگ از تک تک هواداران استقلال است. همه آنهایی که تا صبح از شدت ناراحتی بیدار ماندند. من به نمایندگی از همه اعضای تیم تمام فریادها، خشم‌ها و اعتراض‌های شما را می‌پذیرم و پاسخی هم برایش ندارم. بازی روز گذشته ما جایی برای توجیه باقی نمی‌گذارد. باختیم و شایسته نبودیم و بهتر است بدون بهانه مسئولیت این نتیجه را بپذیریم و هواداران را بیش از این عصبانی نکنیم.»
وی در ادامه گفت:«به عنوان برادر کوچک شما، اگر مقبولیتی برای من قائل هستید از همه هواداران استقلال می‌خواهم که با قلب‌های مهربان‌شان از این اتفاق تلخ گذر کنند و به آینده امیدوار باشند. به یاد دارم که چند سال قبل وقتی در جام حذفی ۳ بر صفر پرسپولیس را شکست دادیم چه دوران خوشی بود، اما هرگز فکر نمی‌کردیم که مثل دیروزی از راه برسد، همان‌طور که هیچ‌کدام از ما نمی‌دانیم داربی‌های بعدی چه خواهد شد، اما اینجا در محضر شما عزیزان و خدای بزرگ به سهم خودم قول می‌دهم تا روزی که دروازه‌بان استقلال هستم، در یکی از دربی‌های آینده نتیجه روز گذشته را جبران کنم. این را هم به یاد داشته باشید که سه و چهار و پنج و... صرفاً اعدادی هستند برای کُری‌های استادیومی، در غیر این‌صورت فوتبال ایران می‌داند که با یک باخت قدمت ۷۰ ساله باشگاه استقلال زیر سؤال نخواهد رفت.در پایان، ادب و احترام حکم می‌کند که برد  را به باشگاه پرسپولیس و هوادارانش تبریک بگویم. روزهای پر امید خواهد رسید.خیلی زود، شاید چند روز دیگر.»
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-04-16 19:13:34
نظر دهید

۵ نظر
میثم
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۴۰
به عنوان یک پرسپولیسی باید بهت بگم خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان. دیروز خیلی خوب بودی. آفرین
-
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۴۶
آره دوپینگ کردین و توی 120دقیقه بردین. آخ که همه فراموشکارن. بعد از بازی از دو بازیکن از هر تیم تست گرفته شد و هردو بازیکن آبی دوپینگ کرده بودن ولی چون قانون میگه حداقل باید 3 بازیکن دوپینگ کرده باشن تا نتیجه عوض بشه همه چی ماستمالی شد. چقدر ظلم شده تو فوتبال ما به پرسپولیس
اسمان
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۲۶
علت نابودی استقلال فقط خودت هستی اقای رحمتی.هواداران گول نخورن.
امید
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۲۶
تیم های بزرگ به قهرمانی های خود(**)افتخار میکنن و تیم های کوچک به بردن تیم های بزرگ

سر الکس فرگوسن
-
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۵۹
4444
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر