فهرست
پست مشترک برهانی و عمران‌زاده در اعتراض به پنالتی دیده‌نشده
پست مشترک برهانی و عمران‌زاده در اعتراض به پنالتی دیده‌نشده

پست مشترک برهانی و عمران‌زاده در اعتراض به پنالتی دیده‌نشده

آی اسپورت- آرش برهانی و حنیف عمران زاده دو بازیکن استقلال با انتشار عکسی مشابه به داوری محسن ترکی اعتراض کردند. برهانی در پست خود نوشته است:

گاهی نمیشود که نمیشود... سخت میشه کار دنیا وقتی "شکست"میشه آنچه که باید باورش کنی... نه توجیهی هست و نه بهانه ای و نه حتی مرهمی که به واسطه اون کمی از ناراحتیهای ما و شما کم بشه...٩٠ دقیقه استقلال رو تشویق کردید و ٩٠ دقیقه خواستیم و تلاش کردیم در شان نام استقلال بجنگیم اما دنیای آبی هممون ابری تر از چیزی شد که بخوایم بهش فکر کنیم. دیروز، روز ما نبود و مثل همه شما لحظات تلخی رو تجربه کردیم، تلخی ای که بابتش ازتون عذرخواهی می کنیم(خطاى پنالتى در دهانهء دروازه که گرفته نشد چرا که شاید یک بر یک می شد)همچنین عمران زاده نیز با انتشار همین عکس به داوری ترکی اعتراض کرده است. حنیف هم اینطور نوشته:از تمام طرفدار استقلال معذرت میخوام بابته بازی که انجام دادیم و میدونیم هیچ دفاعی از عملکردمون قابل قبول نیست. امیدوارم تو 4بازی آینده جبران کنیم و حداقل یه جام بهتون بدیم . آقا اصفهانیان چطور به این داور نمره قبولی میدین اگر صحنه من پنالتی بود که خودم قبول دارم بود این صحنه رو آرش چیه تمارضه یا کشیدن لباس به اندازه ای نبود که پنالتی نباشه آقا اصفهانیان اینجا بازی 1- 0 بود جناب. ادامه داوریم تو 90 می بینیم. بخصوص صحنه گل اول که خیلیا شکشون رو آفسایده که تو 90 معلوم میشه. دوباره از هوادارای تیم معدرت میخوام بابت بازی بد. امیدوارم با یه جام جبران این اتفاق بدو بکنیم.

منبع: ورزش سه


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۴  
آی اسپورت
2016-04-16 22:31:22
نظر دهید

۴ نظر
4 & 6
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۴۳
4444
برهانی عزیز مثل بچه ها کری خوندی...و حالا جوابش ور ببین
دوباره 4444
-
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۰۱
من صحنه رو دوسه بار دیدم خوده برهانی وقتی تو اون صحنه اعتراضی نمی کنه ینی چیزی نروده
-
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۴۰
۲بر۴یعنی۲۴هادی نوروزی
-
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۰۱:۱۸
آدم بره تو شلنگ آب بخوره، بره عربستان ملخ بخوره اما از تیم دوازدهم 4تا 4تا نخوره .... سلامی هم بکنیم به آرش برهانی که بدجور برای پرسپولیس کری خوند اما پس گردنی بدی هم خورد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر