فهرست

سوژه روز: طارمی فصل آینده چقدر از پرسپولیس می گیرد؟

آی اسپورت - به تازگی در برخی رسانه‌ها جزییاتی در مورد تمدید قرارداد مهدی طارمی با پرسپولیس منتشر شده که در نوع خودش جالب است. اگر این اطلاعات درست باشد، طارمی سالی یک میلیارد تومان دستمزد می‌گیرد که این رقم ممکن است در صورت قهرمانی احتمالی پرسپولیس در ایران و آسیا 100 تا 150میلیون تومان افزایش پیدا کند. حتی در صورت دستیابی به بیشترین افتخارات ممکن هم بعید است مبلغ دریافتی طارمی او را تبدیل به گرانترین بازیکن لیگ ایران کند.
همین امسال بازیکنی مثل حمزه یونس قراردادی یک میلیارد و 360میلیون تومانی با تراکتورسازی بست و البته 4بازیکن استقلال هم دستمزد یک میلیارد و 200میلیونی دریافت کردند. در همین پرسپولیس، مایکل اومانیا برای لبگ پانزدهم یک میلیارد و 180میلیون دستمزد گرفت که احتمالا به خاطر ناتوانی در تسویه فوری همین رقم هم بود که پرسپولیسی‌ها بین دو نیم‌فصل نتوانستند او را کنار بگذارند. با این اوصاف دور از ذهن است که دو سال دیگر قرارداد یک میلیارد و 100میلیونی طارمی او را تبدیل به گرانترین بازیکن ایران کند.
با تمام اینها اما طارمی به رکوردی حیرت‌انگیز در زمینه جهش رقم قراردادش دست پیدا کرد. او در ابتدای لیگ چهاردهم قراردادی 150میلیونی با سرخپوشان بست که بعد از درخشش این بازیکن، در همان فصل به 400میلیون تومان افزایش یافت. این قرارداد در فصل جاری 900میلیونی شد و به نظر می‌رسد برای فصل آینده میلیاردی خواهد شد.


منبع: جام نیوز
۱ ۱  
آی اسپورت
2016-04-17 05:25:34
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۵:۵۷
نوش جونش
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر