فهرست
گلایه‌های عضو هیات مدیره استقلال؛ مظلومی روی نیمکت تنها بود
گلایه‌های عضو هیات مدیره استقلال؛ مظلومی روی نیمکت تنها بود

گلایه‌های عضو هیات مدیره استقلال؛ مظلومی روی نیمکت تنها بود

آی اسپورت - فریدون معینی عضو کمیته فنی استقلال است. او از پیشکسوتان استقلال است و قاعدتا نگاه فوتبالی به تیمش دارد. معینی شکست استقلال را در دربی نتیجه چند مشکل بزرگ در استقلال می‌داند. گزیده‌ای از حرف‌های او را بخوانید:
از صالح انتظار بیشتری داشتم
* اگر روز دربی به روی نیمکت دو تیم نگاه می‌کردیم، همه چیز دست‌مان می‌آمد. نیمکت استقلال آشفته و به‌هم ریخته بود و دستیاران مظلومی این تمرکز را نداشتند تا به او مشاوره درست بدهند. من واقعا از مجید صالح انتظار بیش‌تری داشتم. امروزه در فوتبال آنالیز حریف در جریان مسابقه بسیار اهمیت دارد. حتی شما این مسئله را در والیبال هم می‌توانید ببینید. متأسفانه دستیاران مظلومی روز مسابقه پرسپولیس را در جریان بازی به خوبی آنالیز نکردند و پرویز تنها بود.
برانکو سناریوی زیرکانه ای اجرا کرد
* برانکو تحصیل‌کرده است و یکی از اثرات مثبت برانکو در فوتبال ما، حضور تیم ملی در جام جهانی بوده است. سرمربی پرسپولیس نشان داد که فوتبال ایران را بهتر از هر کسی می‌شناسد و به‌خوبی تأثیر گذاشته است. برانکو یک فرد تحصیل‌کرده است،‌ او دانش بالایی دارد و می‌داند باید از نظر مشاوران خود استفاده کند و همین کار را هم کرد. برانکو سناریوی دربی را بسیار زیرکانه اجرا کرد که اجرای آن از یک هفته قبل از دربی استارت خورده بود و همه می‌دانستند که این بازی مساوی ندارد و مردم هم از این مسابقه استقبال می‌کنند. هر دو تیم آمده بودند که تهاجمی بازی کنند و ببرند و این برانکو بود که با سناریوی خود توانست بر استقلال غلبه کند. مطمئن باشید هیچ تیمی نمی‌خواست بازی مساوی شود، اما راه برای پیروزی پرسپولیس هموارتر بود.
مطرح شدن مساله مجیدی درست نیست
* من برای فرهاد مجیدی قلبا احترام زیادی قائلم، اما فراموش نکنید همین بلا سر تیم سپاهان آمد و تیمی که با فرکی خوب کار می‌کرد، چطور دچار بحران شد. فرکی با از دست دادن احسان حاج‌صفی دچار مشکل شد و عده‌ای از این وضعیت سوءاستفاده کردند و برخی در کار فرکی گذاشتند، سپس استیماچ را آوردند، همان عده باز هم نمی‌گذارند او کار کند و می‌بینید که چند هفته‌ای است خبرهایی می‌رسید که نویدکیا می‌خواهد مربی شود. وقتی تیمی به این حالت می‌افتد نباید انتظار موفقیت از آن داشته باشید.
فکری یک تیم در لیگ آزادگان بگیرد
* من 44 سال است که در دانشگاه حضور دارم، سال‌های کمی مربیگری کردم و فقط چند دوره مربی تیم ملی بودم، اما از محمود فکری می‌خواهم که حداقل یک تیم از جام آزادگان بگیرد و موجودیتش را نشان دهد. او دو دوره که مربی استقلال بود با این تیم پنجم و ششم شده است، نمی‌دانم چرا با وجود اینکه استقلال 20 هفته در صدر جدول بود، او حریف نزد، اما تا اینکه یک باخت آوردیم به مصاحبه کردن پرداخت. من هیچ وقت به شخصیت محمود فکری توهین نکردم، اما او دوست دارد در شأن خودش حرف بزند و جامعه در مورد ما قضاوت خواهد کرد. او حق دارد که شخصیت خودش را این چنین نشان دهد.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-17 10:26:42
نظر دهید

۱ نظر
پرززز
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۳۹
کاری ب عملکرد و سوابق مظلومی ندارم ک حرف نزنیم بهتره. ولی بقیه کادر :صالح کسی ک کارشناس بارسا ورئال هست ولی چیزی ب استقلال اضافه نکرده نیمه دوم بازی روز جمعه کنار زمین بود ولی دریغ از ی تعویض یا تغییر بازی متناسب با بازی پرسپولیس.در طول فصل هم یا آمریکاست یا قهر یا در حال مصاحبه بقول ی دوستی با لفظ قلم حرف زدن پشت ی کاغذa4نمیشه ب تیم بزرگی مثل استقلال کمک کرد.نفر بعد فرزاد مجیدی ک نقش پدر پسر شجاع رو داره و سهم فرهاد در مشروعیت بخشیدن ب سرمربیگری مظلومی ک اگر حداقل وظیفه سرپرستی رو درست انجام میداد خیلی از حواشی استقلال بوجود نمیومد کار فنی ک اصلا توقع نداریم . نوازی و سیروس هم تجربه خاصی نداشتن ومظلومی با این غروری ک داره غیر ممکن ازشون کمک فکری بخواد.استقلال و پرسپولیس تنها زمانی آرامش دارن و موفق میشن ک مربی خارجی سرمربیشون باشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر