فهرست
تمرین پرحاشیه استقلال؛ مجیدی مشت خورد و گریخت
تمرین پرحاشیه استقلال؛ مجیدی مشت خورد و گریخت

تمرین پرحاشیه استقلال؛ مجیدی مشت خورد و گریخت

آی اسپورت - استقلال پیش از ظهر امروز یکشنبه نخستین تمرین خود را پس از شکست در دربی در زمین شماره دو آزادی و به دور از چشم خبرنگاران و هواداران برگزار کرد که این تمرین با حواشی زیادی همراه شد. پیش از اینکه بازیکنان و مربیان استقلال وارد مجموعه ورزشی آزادی شوند گروهی از لیدرها و هواداران معترض پشت درب مجموعه آزادی تجمع کردند و به محض حضور پرویز مظلومی از وی خواستند با آنها صحبت کند.
اعتراض هواداران باعث شد مظلومی از اتومبیل خود پیاده شود و با آنها صحبت کند. سرمربی آبی ها خطاب به معترضان گفت: ما خودمان ناراحت هستیم و هیچ کس از این باخت خوشحال نیست. ولی باید تحمل کنید. هنوز چند هفته تا پایان لیگ باقی مانده و مشخص نیست که کدام تیم قهرمان خواهد شد. زمانی که پرسپولیس به طور متوالی به ما باخت هم از این کارها نمی کردند ولی رفتار شما درست نیست.
جر و بحث مظلومی با هواداران معرض ادامه داشت که سیدمهدی رحمتی کاپیتان استقلال از راه رسید و سعی کرد آنها را آرام کند. رحمتی بعد از آرام کردن هواداران به آنها گفت: ما خیلی ناراحت هستیم و می‌دانیم که مقصریم ولی تلاش ما این است که در هفته های باقی مانده وضعیت را تغییر دهیم.
صحبت های رحمتی با لیدرها و هوادارانی که تجمع کرده بودند ادامه داشت که فرزاد مجیدی سرپرست تیم استقلال نیز به این جمع اضافه شد. مجیدی با لحنی تند وارد ماجرا شد و به هواداران گفت که باید تحمل کنند. مجیدی خطاب به آنها گفت: ما باختیم اما چه شد؟ چرا این کارها را می کنید؟ باید تحمل کنید و ... حرف های مجیدی ادامه داشت که ناگهان یکی از هواداران با مشت به صورت او کوبید و درگیری فیزیکی پیش آمد که سرپرست آبی ها بلافاصله سوار بر اتومبیل خود شد و از مهلکه گریخت.
تمرین استقلال در زمین شماره دو آزادی و به دور از چشم خبرنگاران، عکاسان و هواداران برگزار می شود.
 
منبع: مهر
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۹  
آی اسپورت
2016-04-17 10:52:49
نظر دهید

۹ نظر
اسمان
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۰۴
هواداران بدانند رحمتی بادخالتهای خوداستقلالو نابود کرده حتی مظلومی هم اختیارنداره.
-
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۴۳
فرناززززز کجایی که داشتو کشتن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ44444444444444444444
4 & 6
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۴۵
با این وضعیت چهارم شدن استقلال قطعی به نظر میرسه
-
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۴۲
خدا بیش مشت دا خوب زده.کاش یکی هم به سرمربی که توهم صدرنشینی داشت میزد.این نتیجه توجیه نداره و این واکنشها کاملا عقلانی و درست هست.تیم حتی چهارم هم نمیشه.
فرشاد4واقعی
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۵۰
فرزادبه فرارکردن عادت داره سال79عادل گزارشگربازی بودگفت مجیدی داره ازدست بهروزرهبری فرفرارمیکنه خخخخخ
کیسه 4&6
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۵:۲۱
خوشم اومد از طارمی، اون پولی که گرفتی و میگیری حلالت باشه/ وای اگه اون توپ چیپ عالیشاه که از 40 متری زد گل میشد بهترین گل تاریخ لیگ برتر میشد./گل پنجمو خدا رو شکر نزدید دمتون گرم طارمی ضربه ایستگاهی اخرو به عمد زد بیرون
gg
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۵:۵۳
f
عباس
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۷:۲۷
=))))))))
-
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۲۷
کاش قرمزا ی توجهیم به صدای خوشگل حمید استیلی میکردن،قربونش... خخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر