فهرست
پیش بازی نفت - گسترش فولاد؛مدعی بازی !
پیش بازی نفت - گسترش فولاد؛مدعی بازی !

پیش بازی نفت - گسترش فولاد؛مدعی بازی !

  آی‌اسپورت‌ ـ بعد از پیروزی برابر پرسپولیس مهدی تارتار در مقام سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز پیش بینی کرد که گسترش فولاد در سرنوشت قهرمانی لیگ برتر دخالتی عمده خواهد داشت. با توجه به آنکه گسترش فولاد در هفته آخر میزبان فولاد خوزستان است و به احتمال بسیار زیاد سرنوشت قهرمانی تا هفته آخر مشخص نشده و منوط به برگزاری بازی های این هفته و هفته آخر است به نظر می‌ رسد که پیش بینی مهدی تارتار درست از آب درآمده  است. البته او به خاطر علاقه ای که به پرسپولیس دارد بعد از آن بازی مورد نظر اعلام کرد که دوست دارد در هفته آخر با پیروزی برابر فولاد خوزستان شرایط را برای کسب عنوان قهرمانی توسط پرسپولیس مهیا سازد.
شاگردان مهدی تارتار در تیم گسترش فولاد در حالی از ساعت 17:30 فردا (یکشنبه 17 فروردین) به مصاف نفت تهران می رود که این تیم برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می کند و گسترش فولاد با توجه به قرار گرفتن در میانه های جدول، انگیزه ی زیادی برای دو بازی پایانی ندارد؛ هرچند که مهدی تارتار در مصاحبه ای عنوان کرده است که بازیکنانش با تمام قوا به مصاف حریفان خود در دو بازی آینده می رود. 
نفت تهران که با 51 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است، در فاصله ی دو هفته مانده به پایان رقابت های لیگ، با تیم صدرنشین فولاد سه امتیاز اختلاف دارد، برای رسیدن به عنوان قهرمانی تلاش زیادی خواهد کرد و کار آبی پوشان تبریزی را در ورزشگاه تختی تهران سخت خواهد کرد؛ بازی که در ابتدا قرار بود در ورزشگاه دستگردی انجام شود که بنابه درخواست تیم نفت، مکان این مسابقه به ورزشگاه تختی انتقال یافت. 
گسترش فولاد نیز که با شکست هفته ی گذشته مقابل ملوان بندرانزلی، جایگاه هشتمی خود را به تیم سایپا داد و با 32 امتیاز و با یک امتیاز کمتر در رده ی نهم قرار گرفت، برای تصاحب عنوان هشتم که از ابتدای فصل آن را هدف خود عنوان کرده بود، تلاش می کند. 
در سوی مقابل، نفت تهران نیز که در هفته ی بیست و هشتم، توانست برد ارزشمندی را مقابل استقلال تهران کسب کند و خود را برای کسب عنوان قهرمانی امیدوارتر دید، روحیه ی خوبی مقابل شاگردان تارتار دارد. 
گسترش فولاد برای این بازی، مصطفی اکرامی را به دلیل سه اخطاره بودن در اختیار ندارد و محمدامین حاج محمدی نیز به همین دلیل، قادر به همراهی نفت تهران در این دیدار نخواهد بود. 
گفتنی است "احمد صالحی" دیدار بین این دو تیم را قضاوت می کند و "محمد رضا امینی"، "حسین ظهیری" و "حسن اکرمی" وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد و "محمدعلی فروغی" نیز ناظر این دیدار خواهد بود.
     
آی اسپورت
2014-04-06 10:14:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر