فهرست
بیانیه کادرفنی استقلال: هواداران ما را ببخشند
بیانیه کادرفنی استقلال: هواداران ما را ببخشند

بیانیه کادرفنی استقلال: هواداران ما را ببخشند

آی‌اسپورت- پس از شکست سنگین استقلال در دربی کادر فنی این تیم با انتقادهای فراوانی رو به رو شد به همین دلیل آنها در همین زمینه بیانیه‌ای صادر کردند.

«بدون تردید نتیجه‌ای که روز جمعه و در شهرآورد ٨٢ رقم خورد، اتفاقی تلخ برای باشگاه استقلال و تک تک هواداران عزیز و محترم آن بود. هواداران میلیونی استقلال که با حضور در ورزشگاه و یا از طریق تلویزیون بیننده این مسابقه بودند، شب بسیار بسیار تلخ و ناراحت کننده‌ای را پشت سر گذاشتند.
کادر فنی استقلال از هواداران گرامی که مالکان اصلی این باشگاه هستند، بابت کسب این نتیجه، عذر خواهی می‌کند. اطمینان داشته باشید ما هم شب بسیار سختی را پشت سر گذاشته و شرمنده همه آنهایی شدیم که پس از این دیدار، دچار غم و اندوه شدند.
استقلال در دیدار با حریف سنتی خوب نبود و نمی‌توان توجیهی برای آن آورد. هرچند این نتیجه، اتفاقی ناگوار محسوب می‌شود، اما ارزش و اعتبار استقلال بزرگ، همچنان به قوت خود باقی است. به هواداران گرامی استقلال اطمینان می‌دهیم با همه وجود، برای جبران تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم در پایان فصل، لبخند رضایت را روی لبان آنها بنشانیم. زندگی ادامه دارد و با درس گرفتن از اتفاقات گذشته، می‌توان راه را برای موفقیت‌های بعدی هموار کرد».به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-04-17 13:06:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر