فهرست
گزارش تمرین استقلال: فرار از تماشاگران
گزارش تمرین استقلال: فرار از تماشاگران

گزارش تمرین استقلال: فرار از تماشاگران

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال استقلال مجبور شد بازیکنان را به زمین شماره ۳ ورزشگاه آزادی ببرد.تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی با حاشیه‌های بیرون و داخل زمین برگزار شد که شعارهای تماشاگران استقلال علیه مدیریت باشگاه و همچنین مظلومی و سرپرست موقت این تیم همه چیز را تحت تاثیر قرار داد. حدود ۴۰ الی ۵۰ نفر از تماشاگران و مشوقین استقلال با حضور در محل تمرین به شدت علیه بازیکنان موضع گرفتند و با شعارهای بازیکن بی‌غیرت نمی‌خواهیم یا مربی کاغذی نمی‌خواهیم اعتراض خود را اینگونه به بازیکنان منتقل کردند. در بین اعتراض‌ها حمایت‌هایی مبنی بر مدیریت باشگاه صورت می‌گرفت.

* پرویز مظلومی وقتی شرایط جوی تمرین را متشنج دید بازیکنان را به زمین شماره ۳ منتقل کرد ولی لیدرهای استقلال همچنان در حال شعار بودند. ضمن آنکه آنها مرتب علیه بازیکنان موضع گرفته و خواستار اخراج برخی از آنها بودند. تعدادی از لیدرهای شعار می‌دادند پیراهن آبی غیرت دارد و به همین دلیل نصرالله عبداللهی برای دقایقی با مشوقین استقلال صحبت کرد. پس از صحبت‌های مشاور ویژه بهرام افشارزاده مقرر شد بازیکنان به سمت لیدرها بروند و به خاطر عملکردشان مقابل پرسپولیس از آنها عذرخواهی کنند. البته اعتراض‌ها باعث شد تا رئیس حراست ورزشگاه آزادی به میان تماشاگران بیاید و برای دقایقی با آنها صحبت کند. وی از تماشاگران خواست تا از شعار دادن دست بکشند و تیم‌شان را تشویق کنند اما لیدرها از نتیجه استقلال مقابل پرسپولیس ناراضی بودند و همچنان به اعتراض خود ادامه می‌دادند.

* عادل شیحی و محسن کریمی به همراه روزبه چشمی در تمرین امروز استقلال حضور نداشتند.

* بازیکنان بیشتر تمرکزشان امروز روی شعارهای تماشاگران بود که در نهایت با وساطت نصرالله عبداللهی این موضوع به عذرخواهی ختم شد.

×قرار است فردا پرویز مظلومی در جلسه هیأت مدیره استقلال حضور پیدا کرده و به خاطر شکست استقلال توضیح دهد.منبع: فارس
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-04-17 13:27:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر