فهرست
رحمتی در رختکن پرسپولیس چه می‌کرد؟ / هر کاری جز عذرخواهی
رحمتی در رختکن پرسپولیس چه می‌کرد؟ / هر کاری جز عذرخواهی

رحمتی در رختکن پرسپولیس چه می‌کرد؟ / هر کاری جز عذرخواهی

آی اسپورت- مهدی رحمتی گلر استقلال که بعد از سوت نیمه اول داربی تهران، با محسن مسلمان و دیگر بازیکنان پرسپولیس درگیر شد، در بین دو نیمه در اتفاقی عجیب به رختکن پرسپولیس رفت.

دروازه‌بان شماره یک استقلال که بعد از دریافت 2 گل و شادی گل محسن مسلمان به‌شدت عصبانی شده بود، بعد از سوت داور به سمت این بازیکن هجوم برد و با او درگیری لفظی داشت. این مساله باعث شد که رحمتی بعد از دقایقی راهی رختکن پرسپولیس شود.

جالب اینجاست که اکثر سایت‌های خبری به این موضوع اشاره کردند که رحمتی برای عذرخواهی از اتفاقات بین دونیمه راهی رختکن پرسپولیس شده بود ولی او به دلیل خوشحالی چند بازیکن از جمله مسلمان به رختکن تیم حریف رفت تا به‌شدت از آنها انتقاد کند. او به چند بازیکن پرسپولیس گفت که نباید آن‌طور خوشحالی می‌کردند تا داربی با تنش مواجه شود. رحمتی به‌شدت از جملاتی که از زبان مسلمان خارج شد هم عصبانی بود. او حتی در مورد این اتفاقات با برانکو هم صحبت و گلایه کرد و سرمربی سرخ‌ها نیز سعی داشت او را آرام کند.

اتفاقاتی بین دو نیمه افتاد و مسلمان جملاتی را به زبان آورد که تنش را بیشتر کرد و این موضوع به‌شدت باعث ناراحتی استقلالی‌ها شد. حتی نزدیک بود محمد نوازی مربی استقلال هم جواب مسلمان را بدهد ولی بازیکنان پرسپولیس مسلمان را در تونل ورزشگاه به سرعت به سمت رختکن هدایت کردند. در نهایت نیز با درخواست محسن ترکی و سرپرستان دوتیم، مسلمان و رحمتی در آغاز بازی به سمت یکدیگر رفتند و آشتی کردند.


9411
  ۵  
آی اسپورت
2016-04-17 17:13:44
نظر دهید

۵ نظر
Kourosh
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۷:۲۷
مثلا نوازی چه جوابی میتونست بده مطمئن باش اگه میتونست جواب میداد
شهریار
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۲۵
رفته بودهخواهش کنه کم گل بزنن. نوازی مگه تاتار یادش رفته
-
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۲۳
یعنی رسما حمله کرده به رختکن حریف این قوم هم بازی را باختند هم اخلاق را راستی اون عکسی که فرهیخته محترم جناب عمران زاده داره اسپانسر شورتش رو نشون میده رو هم بذارید
-
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۳۲
نوازی هنوز داره پرواز می کنه خخخخ
-
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۴۳
اون تیمی که میاد به رختکن التماس میکنه که بهمون رحم کنید استقلال نیست...بلکه پیروزی یاهمین پرس پلیس هست،.اخلاق را انسان های کم جنبه وبی ظرفیت که حتی ظرفیت زدن یک گل را هم نداشتن وحتی خوشحالیشان هم بی اخلاقیه،،متأسفم برای تیمی که مثلا اینهمه هوادار داره ولی هیچکس بی ادبی وبی اخلاقی یه بچه مثل مسلمان را محکوم وسرزنش نکرد،این هوادار واین تیم خیلی بهم میاین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر