فهرست
استتوس: حرفی که عین حماقت است
استتوس: حرفی که عین حماقت است

استتوس: حرفی که عین حماقت است

آی اسپورت- طرفداران استقلال و پرسپولیس راضی هستند تیمشان ببازد اما داربی زیبا باشد. این گزاره ابلهانه طبعا می‌توانست از سرهنگ علیفر باشد اما متاسفانه گوینده‌اش عادل فردوسی‌پور است. نشانه‌ای از این که بازی زیبا٬ اگرچه چشم‌اندازی زیبا از رودخانه‌ای خروشان و دلربا است اما می‌تواند مرگبار هم باشد. آنقدر مرگبار که توماس توخل و تیم هماهنگ و قدرتمندش را هم غرق کند چه برسد به یک مربی احساساتی مثل پرویز مظلومی. واقعیت این است که بازی زیبا فقط به درد دو دسته می‌خورد٬ اول آنهایی که بازی دو تیم غیرمرتبط با خودشان را تماشا می‌کنند و دوم همیشه بازنده‌هایی که اگر بازی زیبا هم نکنند دلشان به چه خوش باشد؟ اما هیچ طرفداری نیست که برد را با بازی زیبا عوض کند. چون در نهایت این بردها و افتخارات است که به یاد می‌ماند. چند نفر یادشان خواهد ماند که قهرمانی چمپیونزلیگ چلسی با چه سبک بازی حال بهم زنی به دست آمده است؟ مظلومی اگر تحت تاثیر خزعبلات رسانه‌ها قرار نمی‌گرفت با همان بردهای مقتصدانه تا الان قهرمانی‌اش حتمی بود. شجاعت در رابطه با داشته‌ها معنی پیدا می‌کند و گرنه عین حماقت است!

بهروز صمدبیگی
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-17 17:04:09
نظر دهید
۳ نظر
-
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۰۰
حالا که همه چیز از دست رفته؟؟؟؟یادمان نرود قلعه نوعی هم خام همین حرفها شد و در بی را باخت.بهش می گفتند برای اینکه رکورد نباختن از دست ندهی،تیم را دفاعی آرنج میکنی!!!
-
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۵۶
خخخخ آره واقعا تنها راهتون در مقابل سرورتون پارک کردن اتوبوسه
-
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵، ۰۷:۴۴
راقعا برای نویسنده این مطلبتون متاسفم همش توهین و کلمات زشت ایشون کی هستن که بخوان اینجوری حرف بزنن و شخصیت خانوادگی خودشونو نشون بدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر