فهرست
نامجومطلق:‌ تصمیمات مظلومی اشتباه بود
نامجومطلق:‌ تصمیمات مظلومی اشتباه بود

نامجومطلق:‌ تصمیمات مظلومی اشتباه بود

آی اسپورت- مجید نامجومطلق، مربی سابق استقلال تاکید کرد که در بازی روز جمعه، سمت چپ استقلال کاملا در اختیار پرسپولیس بود.
 
شهرآورد روز جمعه چطور بود؟
فکر می‌کنم استقلال در این بازی اشتباهات تاکتیکی زیادی داشت. همچنین این تیم در مهره‌چینی مشکل داشت و به عنوان مثال آرش برهانی نباید از ابتدا در ترکیب ثابت قرار می‌گرفت. قدرت تیمی پرسپولیس سمت راست بود و این در حالی بود که برهانی قدرت دفاعی زیادی نداشت.
 
فکر نمی‌کنید بازی ضعیف میثم مجیدی هم در این موضوع تاثیرگذار بود؟
من معتقدم مجیدی تنها بود. باید این نکته را هم بگویم که امید ابراهیمی مجبور می‌شد فضای خالی پشت برهانی را پر کند و همین موضوع باعث شد تا امید از منطقه اصلی خودش دور شود و پرسپولیس کاملا بازیسازی در خط میانی را در اختیار بگیرد. این درست است که مجیدی کمی کند است ولی اگر تنها نبود بازی خوبی انجام می‌داد.
 
در مورد پرسپولیس چه نظری دارید؟
پرسپولیس واقعا منسجم بود و خط میانی بازی را در اختیار داشت. این تیم بسیار تهاجمی بازی ‌کرد. از طرفی باید بگویم که بیرون کشیدن خسرو حیدری اشتباه بود و من از تعویض او بسیار تعجب کردم.
 
نظرتان در مورد انتقادهایی که از مظلومی می‌شود چیست؟
من مظلومی را دوست دارم و او را مربی بزرگی می‌دانم که شاگردش بودم ولی به نظرم تصمیمات این مربی در داربی خوب نبود. نیمکت استقلال هم در این مسابقه کمکی به او نکرد. وقتی پیشکسوتان استقلال از این تیم انتقاد می‌کردند برخی از دوستان ناراحت می‌شدند ولی انتقاد آنها از سبک بازی استقلال بود.
 
فکر می‌کنید این تیم شانسی برای قهرمانی دارد؟
هنوز 4بازی دیگر باقی مانده و 12امتیاز کم نیست. من معتقدم استقلال دوباره می‌تواند صدر جدول را پس بگیرد به شرطی که این تیم باخت داربی را خیلی زود فراموش کند.


9411
     
آی اسپورت
2016-04-17 18:26:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر