فهرست
افشارزاده: این که من فوتبال نمی دانم یک جک است
افشارزاده: این که من فوتبال نمی دانم یک جک است

افشارزاده: این که من فوتبال نمی دانم یک جک است

آی اسپورت- در حالی که بعضی از پیشکسوتان و همچنین اعضای هیات مدیره استقلال از پرویز مظلومی بعد از باخت در دربی دفاع کرده اند اما حرفهای افشارزاده در این یکی دو روز چندان بوی حمایت نمی داده است. سرپرست باشگاه استقلال در آخرین صحبتهای خود گفت: از جمعه هنوز به حالت عادی خود بازنگشته ام و از همه هواداران چه در داخل و چه در خارج از ایران عذر خواهی می کنم. بازی که با پرسپولیس انجام دادیم از هر نظر مورد انتقاد هواداران و کارشناسان قرار گرفتیم و باید بگوییم که بازیکنان آنطور که انتظار می رفت نتوانستند توقعات را بر آورده کنند. ما چند هفته صدر نشین بودیم و کسی حرف نمی زد. در دربی هر دو تیم خوب بودند اما روز روز ما نبود.ما آگاه هستیم که بتوانیم تصمیم گیری خاصی اتخاذ کنیم تا بچه ها بتوانند از هر توان خود استفاده کنند.»
افشارزاده که با رادیو صحبت می کرد از صحبتهای مجری برنامه که گفته بود مدیرعامل استقلال فوتبالی نیست حسابی عصبانی شده بود:«وقتی گوینده شما حرف می زد من گوش دادم و او گفت که من از فوتبل آگاهی ندارم در حالی که کاملا آگاهی دارم و صحبت او مانند جک بود. بهتر است که او اطلاعات خود را بیش تر کند. من هم توجه دارم به هواداران و هم به آنها احترام می گذارم و انتقاد ها را با جان و دل می پذیرم. از جمعه هنوز به حالت عادی خود بازنگشته ام و از همه هواداران چه در داخل و چه در خارج از ایران عذر خواهی می کنم. هیچ وقت از انتقاد فرار نکردم و 24 ساعته پاسخگو هستم زیرا به کارم اشراف دارم و از انتقاد ها خوشحال می شوم از سال 82 میلادی افتخارات زیادی را در جایگاه های مختلف به دست آروده ام و سردو گرم ورزش را چشیده ام.»
افشارزاده همچنین از قضاوت ترکی هم دفاع کرد:« ترکی بسیار خوب دربی را قضاوت کرد.من به عنوان مسئول این باشگاه که چندین سال با این عزیزان زندگی کرده ام از ترکی تشکر می کنم.او امکان دارد در طول بازی در جایگاهی قرار بگیرد که متوجه خطا نشود و انسان جایزالخطا است. جای دارد که تصحیح کنم که قضاوت ترکی قضاوت خوبی بود و داوران خوب دنیا هم اشتباه می کنند.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-04-17 18:27:44
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر