فهرست
بحران مدیریتی در استقلال:از شکایت علیه ترکی تا اخراج مظلومی
بحران مدیریتی در استقلال:از شکایت علیه ترکی تا اخراج مظلومی

بحران مدیریتی در استقلال:از شکایت علیه ترکی تا اخراج مظلومی

 آی‌اسپورت- استقلال این روزها شرایط سختی را سپری می‌کند. پس از چند نمایش ضعیف در هفته‌های گذشته آبی‌ها دربی را هم به قرمزها باختند تا باشگاه استقلال عملا در وضعیت بحرانی قرار بگیرد. در چنین شرایطی امروز تعدادی از هواداران برای نشان دادن اعتراض‌شان در محل تمرین تیم حاضر شدند و بنرها و شعارهایی هم بر علیه کادر فنی و مدیریتی باشگاه سر دادند. اما به نظر می‌رسد کادر مدیریتی استقلال وضعیتی به مراتب بدتری از هواداران دارد.

امروز ابتدا سخنگوی باشگاه به تندی از مظلومی انتقاد کرد و خواستار اخراج او شد به طوری که به اعتقاد او با ادامه حضور مظلومی استقلال هیچ جامی کسب نمی‌کند. اما این پایان تنش در درون باشگاه نبود. چند ساعت بعد سایت رسمی باشگاه در متنی بلند بالا اعلام می‌کند که آبی‌ها قصد شکایت از محسن ترکی داور مسابقه را دارند. آن هم به این دلیل که از دید آنها داور 2 پنالتی استقلال را ندید و یک پنالتی نادرست برای پرسپولیس اعلام کرد.

اما درست در حالی که سایت رسمی باشگاه موضع تندی علیه داور و کمیته داوران گرفته افشارزاده سرپرست باشگاه در گفت و گو با رادیو ورزش از ترکی تشکر می‌کند و می‌گوید:«ترکی بسیار خوب دربی را قضاوت کرد. من به عنوان مسئول این باشگاه که چندین سال با این عزیزان زندگی کرده‌ام از ترکی تشکر می‌کنم.او امکان دارد در طول بازی در جایگاهی قرار بگیرد که متوجه خطا نشود و انسان جایزالخطا است. جای دارد که تصحیح کنم که قضاوت ترکی قضاوت خوبی بود و داوران خوب دنیا هم اشتباه می‌کنند». به نظر می‌رسد با توجه به اتفاقاتی که امروز رخ داده افشارزاده کنترل باشگاه را از دست داده و هر کس از زاویه خودش با مقصر جلوه دادن فرد دیگری قصد کم کردن فشار از روی دوش خود دارد. سرپرست استقلال اگر نتواند خیلی زود این وضعیت بحرانی را کنترل کند بدون شک کارنامه مدیریتش در استقلال به نقطه سیاهی در دوران مدیریتی او تبدیل می‌شود. دورانی که به اعتقاد افشارزاده از سال 82 میلادی افتخارات زیادی را در جایگاه‌های مختلف برای او به همراه داشته است.
 
 

 به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNELکدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-17 18:31:34
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
ما سرمربی میخواییم که کارایی اس300 و اس 400 داشته باشه نه مثل هواپیما ملخی به زور بره بلند شه بره زیر سرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر