فهرست
صالح: باید این بار هم دفاعی بازی می‌کردیم
صالح: باید این بار هم دفاعی بازی می‌کردیم

صالح: باید این بار هم دفاعی بازی می‌کردیم

آی اسپورت- در حالی که پرویز مظلومی و بازیکنان استقلال سکوت اختیار کرده‌اند، فقط مجید صالح است که در مورد شکست سنگین در داربی به رسانه‌ها پاسخ می‌دهد. بعد از حرف‌های دیروز و عذرخواهی او، صحبت‌های امروزش را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.

 
چرا نتیجه داربی را به پرسپولیس واگذار کردید؟
در مورد جزئیات مسائل فنی نمی‌توانم بلافاصله یک یا دو روز بعد از داربی صحبت کنم و باید اشتباهات فنی ما مورد بررسی قرار بگیرند. من معتقدم استقلال در ساختار دفاعی مشکل داشت. بعد از داربی رفت، از استقلال این انتقاد صورت گرفت که چرا دفاعی بازی کردیم ولی در این مسابقه تهاجمی بازی کردیم. البته روز جمعه، استراتژی دفاع برای استقلال بهتر بود ولی به هر حل اشتباهاتی داشتیم که در نهایت منجر به این شکست شد.


فکر می‌کردید پرسپولیس این‌قدر خوب بازی کند؟
پرسپولیس همیشه این‌طور بازی می‌کند و البته آنها جدا از عملکرد خوبی که داشتند، از اشتباهات ما هم استفاده کردند. ما وقتی 1-0 و 3-1 عقب بودیم، چند فرصت خوب داشتیم که اگر تبدیل به گل می‌شد شرایط فرق می‌کرد. متاسفانه در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودیم و در سازمان دفاعی هم مشکل داشتیم.
 
 
هنوز خیلی‌ها از فیکس بازی کردن برهانی و تعویض خسرو حیدری متعجب هستند. کادرفنی استقلال با چه تحلیلی این تصمیمات را گرفت؟
گفتم که اجازه بدهید در مورد جزئیات مسائل فنی، چند روز بعد از داربی صحبت کنیم. باید در مورد اشتباهات‌مان بحث و بررسی صورت بگیرد. فقط باید از همه هواداران استقلال عذرخواهی کنیم، هوادارانی که در داربی، بازی با سپاهان و بازی‌های دیگر ما را حمایت کردند.
 

فکر نمی‌کنید شانس قهرمانی استقلال کم شده؟
الان تیم 42امتیازی در جدول هم شانس قهرمانی دارد پس ما هم شانس داریم. فقط باید خیلی زود ریکاوری کرده و خودمان را برای بازی بعدی آماده کنیم. بازی بعد از داربی برای هر دو تیم سخت است، هم تیم بازنده که ناراحت است و هم تیم برنده که ممکن است در باد برد بخوابد.
 

در مورد انتقادهایی که از مظلومی می‌شود چه صحبتی دارید؟
هیچ‌کدام از اعضای کادرفنی استقلال دوست نداشتند که در این بازی شکست بخوریم ولی گاهی اوقات چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. شما دیدید که بارسلونا به رئال باخت و لیگ قهرمانان را هم از دست داد. ما اشتباهاتی داشتیم و باید از هواداران استقلال عذرخواهی کنیم.


9411
     
آی اسپورت
2016-04-17 18:35:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر