فهرست
بختیاری زاده:شانس قهرمانی را از پرسپولیس می‌گیریم و به اهواز می‌آوریم
بختیاری زاده:شانس قهرمانی را از پرسپولیس می‌گیریم و به اهواز می‌آوریم

بختیاری زاده:شانس قهرمانی را از پرسپولیس می‌گیریم و به اهواز می‌آوریم

آی اسپورت- اگر لیگ امسال فیروز کریمی و اکبرمیثاقیان ندارد خیلی مشکلی نیست. سیاوش بختیاری زاده هم از آنها چیزی کم ندارد و هرازگاهی با مصاحبه های عجیب و غریبش. او که در مصاحبه قبلی اش گفته بود نقاط ضعف پرسپولیس در دربی را شناسایی کرده و از همان راه این هفته به آنها ضربه خواهد زد حالا تیمش را نقش اول معرفی قهرمان لیگ می داند.سرمربی استقلال خوزستان در مورد بازی این هفته گفت:« زیبایی و محبوبیت بازی فوتبال که امروز در دنیا ورزش اول است، این است که بارسلونا بهترین تیم حال حاضر اروپا از گردونه مسابقات اروپا حذف می‌شود و در باور کسی هم نمی‌گنجد که بارسلونا با وجود مسی، نیمار و سوارز حذف شده است. مطمئن هم باشید بازی تیم ما و پرسپولیس که در واقع دیدار تیم‌های قعر و صدر جدول است، می‌تواند یک بازی بسیار زیبا، حساس و حیاتی باشد و نتیجه آن‌ هم اصلا قابل پیش‌بینی نیست.
هم خود من و هم بازیکنانم برای نتیجه گرفتن در این دیدار خیلی انگیزه داریم تا حداقل بتوانیم کمک بسیار کوچکی به تیم استقلال خوزستان، تیم همشهری‌مان برای رسیدن به جام قهرمانی داشته باشیم. اگر ما بتوانیم از پرسپولیس امتیاز بگیریم، شانس قهرمانی استقلال خوزستان را برای قهرمانی بسیار می‌دانم. استقلال‌تهران را هم از کورس قهرمانی خارج می‌بینم، چرا که این تیم در ادامه، بازی‌های سنگینی پیش‌رو دارد. اکنون رقابت اصلی بین پرسپولیس و استقلال‌خوزستان است و بازی ما و پرسپولیس می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای برای قهرمانی استقلال‌خوزستان داشته باشد.»
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-17 22:59:50
نظر دهید

۳ نظر
ع ع ب
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۰۰
این بنده خدا چی می زنه همچین توهم سنگینی داره ؟؟ نکنه استقلال اهواز رو اتلتیکو مادرید دیده و خودش رو سیمئونه ؟؟
یوسف
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۱۵
مربی اگه واقعا کار کنه نمیاد چند روز قبل بازی برای حریف کری بخونه! بختیاری زاده جوکی شده واسه خپدش به نظرم با این اوصاف پرسپولیس مسیر قهرمانی رو تو اهواز ادامه بده
-
يكشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۰۱
تو ماله این صحبتا نیستی که بخوای واسه پرسپولیس خط و نشون بکشی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر