فهرست
صالح: شعار «بی سواد بی سواد» علیه مظلومی را نپسندیدم
صالح: شعار «بی سواد بی سواد» علیه مظلومی را نپسندیدم

صالح: شعار «بی سواد بی سواد» علیه مظلومی را نپسندیدم

آی اسپورت - مجید صالح دستیار پرویز مظلومی درباره اتفاقاتی که در تمرین روز یکشنبه این تیم رخ داد توضیحاتی می دهد. او می گوید موافق مشتی نبود که یکی از هواداران به صورت مجیدی زد و از این اتفاق انتقاد می کند. 
آقای صالح قرار است امروز همراه با پرویز مظلومی به وزارت ورزش بروید؟ نه، بنده قرار نیست به وزارت ورزش بروم. فکر می کنم سایت ها اشتباه نوشته اند.
دیروز در تمرین استقلال اتفاقاتی افتاد و هواداران و لیدرهای معترض بازیکنان و کادر فنی را بی غیرت خواندند. به هر حال هواداران و لیدرها ناراحت هستند. این هم به خاطر عملکردی است که ما در دربی داشتیم. به هر حال ما مجری این قضیه هستیم. با هواداران معترض صحبت هم کردیم و اعتراض زیادی داشتند. حرف های آنها هم به حق بود. با آنها صحبت های زیادی کردیم. در مجموع آنها استقلال را دوست دارند. همیشه بازی همین شکلی است. اگر شما چنین مسابقه ای را ببرید محبوب می شوید و اگر ببازیم هم به هر حال... انشالله که هوادارن عذرخواهی ما را پذیرفته باشند.
بهتر نبود اعضای کادر فنی و بازیکنان همان شب بازی از مردم عذرخواهی می کردند؟ من خودم صبح شنبه، فکر کنم اولین نفری بودم که عذرخواهی کردم. ممکن است هر تیمی در یک بازی اشتباهاتی داشته باشد. غرور هواداران جریحه دار شده است. به رقیب سنتی مان باختیم. مردم در کوچه و بازار درباره این بازی حرف می زنند. وقتی چنین مسابقه ای را می بازیم باید از هواداران دلجویی کنیم.
شما خودتان با هواداران در بیرون برخورد داشتید؟ بله، در این چند روز با آنها بیرون صحبت های زیادی کردم. از همه آنها ممنون هستم که در عین احترام می آیند و صحبت می کنند. به شخص خود من بی احترامی نکرده اند.
هواداران معترض علیه آقای مظلومی شعار بی سواد بی سواد دادند. من موافق چنین شعاری نبودم. این شعارها را نمی پسندم.
فرزاد مجیدی هم از یکی از هواداران مشت خورد. در ابتدای تمرین این اتفاق افتاد و من واقعا ناراحت شدم. به مقدارم یک مقدار زیاده روی کردند که به فرزاد مجیدی مشت زدند. دیروز ما دیدیم هواداران ناراحت هستند گفتیم به داخل بیایند و حتی با آنها حرف زدیم. طالب لو، رحمتی، ترابپور، دین محمدی، مظلومی و دیگر دوستان با آنها حرف زدند. ولی من اصلا برخورد فیزیکی را نمی پسندم.
 
منبع: خبرآنلاین
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-18 11:19:47
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۲۲
واقعا ما ایرانی ها نه جنبه برد داریم نه باخت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر