فهرست
قلعه‌نویی: فوتبال زبان مشترک است
قلعه‌نویی: فوتبال زبان مشترک است

قلعه‌نویی: فوتبال زبان مشترک است

آی‌اسپورت- امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در نشست خبری قبل از بازی با الهلال در جمع خبرنگاران حاضر شد.


* فوتبال زبان مشترک بین همه مردم جهان است و با این ورزش می‌توان ملت‌ها را به یکدیگر نزدیک و اختلافات را از بین برد.در رقابت‌های جام ملت‌ها و جام جهانی شاهد هستیم که خیلی از کشورها ازطریق فوتبال با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند و باهم دوست می‌شوند و امیدوارم کنفدراسیون فوتبال آسیا به سمت و سویی برود که در این زمینه به کشورها کمک کند. جذابیت مسابقات فوتبال به همین نکات است.


* تمام تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا به ایران سفر می‌کنند، کتبا و شفاها نامه می‌زنند و از میزبانی ما تشکر می‌کنند که همه این موارد نشان می‌دهد ایران جزو کشورهای امن منطقه و جهان است.


* قبل از هر چیز امیدوارم حساسیت‌های پیش آمده روی کیفیت بازی فردا تاثیری نگذارد. الهلال تیم بزرگی است و مسلما بازی سختی در انتظار ما خواهد بود.ما برای اینکه مقابل الهلال نتیجه بگیریم باید ارتباط بین خطوط هافبک و حمله این تیم را قطع کنیم. این تیم بازیکنان فیزیکی در اختیار دارد و قطع کردن خطوط ارتباطی آنها در موفقیت تیم ما تأثیرگذار خواهد بود.


* ما در این چند روز اخیر نتوانستیم تمرینات منظمی برگزار و روی مسائل تاکتیکی کار کنیم و تنها به دنبال ریکاوری بودیم اما با همه این مسائل امیدوارم فردا شاهد یک بازی زیبا باشیم.به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNELکدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-04-18 14:32:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر