فهرست
چهره روز: «دوازده» نحس برای آبی‌ها
چهره روز: «دوازده» نحس برای آبی‌ها

چهره روز: «دوازده» نحس برای آبی‌ها

آی‌اسپورت- «دارم میرم خونه که لوازم اردو و بازی رو بردارم و برم هتل. همه بچه ها شوکه شدن که مگه میشه مگه داریم. جاتون خالی حسابی هم ترافیکه. با این داستان ها حالا می فهمم که چرا سه ماه پیش تیم دوازدهم جدول ادعای قهرمانی می کرد و باعث خنده اهالی فوتبال شده بود. بنده خداها یه چیزی می دونستن که این قدر مطمئن بودن.» این اولین واکنش برهانی به خط خوردنش از بازی با سیاه‌جامگان بود. آرش در اولین دیدار نیم‌فصل ابتدا از لیست هجده نفره تیم خط خورد و در ادامه به‌خاطر تغییر برنامه سازمان لیگ وارد لیست شد. حالا آرش به ترکیب برگشت. او مقابل سپاهان به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد و بهترین بازی فصلش را انجام داد. همین بازی مظلومی را وادار به فیکس شدنش در دربی کرد. 

آرش دربی 82 را فیکس بازی کرد. او خیلی زود در هجدمین دقیقه بازی زمانی که اختلاف دو تیم یک گل بود بهترین فرصت استقلال را هم از دست داد. خراب کردن این موقعیت باعث شد که پرسپولیسی‌ها فرصت بیشتر کردن اختلاف را پیدا کنند. در نهایت هم استقلال پس از 56 هفته پایین‌تر از پرسپولیس قرار گرفت و پس از 66 هفته صدرنشینی را به این تیم هدیه کرد. 

اگر برهانی زمانی که تیمش در بالای جدول بود همچنین کری برای تیم رده دوازدهمی نمی‌خواند شاید شاگردان برانکو هم این طور انگیزه صدرنشینی نداشتند. آقای گلی که در این سن هنوز خام عمل می‌کنند. 


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL


کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-18 17:02:06
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۲۴
پرسپولیس مربیهای بی ادب استقلال رو بدجوری تنبیه می کنه !!!
برزو
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵، ۰۷:۵۵
عامل شکست فقط و فقط افشارزاده است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر