فهرست
گزارش ویژه: کدام پرسپولیسی‌ها تمدید می‌کنند؟
گزارش ویژه: کدام پرسپولیسی‌ها تمدید می‌کنند؟

گزارش ویژه: کدام پرسپولیسی‌ها تمدید می‌کنند؟

ای اسپورت- با نتایج خوبی که پرسپولیس در این روزها گرفته، حالا سوال مهم هواداران این است که تیم موفق فعلی تا چه حد در فصل آینده حفظ می‌شود و وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان به کجا رسیده است. همشهری ورزشی نفر به نفر بازیکنان تیم صدرنشین و شرایط آنها برای فصل آتی را در این مطلب بررسی کرده است. البته پرواضح است که مسائل مالی در ماندن بازیکنان نقش مهمی دارد.

 
الکساندر لوبانف؛ احتمالا رفتنی است
برانکو در پایان فصل روی لوبانف نظر مساعدی ندارد و به دنبال جذب دروازه‌بان است. برای تقویت دروازه تیم در فصل آتی، نام بیرانوند و دِخسوس بیشتر از بقیه به گوش می‌رسد.
 

سوشا مکانی؛ اگر بماند شماره2 می‌شود
شانس سوشا برای ماندن در پرسپولیس احتمالا بیشتر از لوبانف است اما به شرطی که خود سوشا هم بخواهد در فصل آینده در صورت جذب یک گلر شش‌دانگ به‌عنوان دروازه‌بان دوم در پرسپولیس بماند.
 

بابک حاتمی؛ خروج با سرعت بالا
بابک حاتمی که توسط درخشان از سایپا به پرسپولیس آمد چه در زمان درخشان و چه در زمان برانکو نتوانست خودش را نشان دهد. او در فصل آینده 99درصد از پرسپولیس رفتنی خواهد بود.
 

نورمحمدی و بنگر؛ خروج با احترام
در فصل آینده برانکو به دنبال جوانگرایی در خط دفاعی است. در حالی که ماهینی و کنعانی‌زادگان با اتمام سربازی به پرسپولیس برمی‌گردند و چشم باشگاه به دنبال یکی، دو مدافع دیگر هم هست، کاپیتان اول و دوم پرسپولیس در حل حاضر، احتمالا با احترام بدرقه می‌شوند.
 

محمد انصاری؛ تمدید با قیمت بالاتر
کسی فکرش را نمی‌کرد بازیکن تستی سرخپوشان به پدیده این فصل تبدیل شود. او که با قراردادی 200میلیونی به پرسپولیس پیوست قطعا فصل آینده با رقمی بسیار بالاتر ماندگار خواهد شد.
 

رضاییان؛ تنها علامت سوال خط دفاعی
این بازیکن ملی‌پوش و گران‌قیمت با قراردادی نزدیک به یک‌میلیارد به پرسپولیس پیوست و برانکو کاملا از او راضی است. اما قرارداد رضاییان در پایان فصل تمام می‌شود و برای حفظ او پول زیادی لازم است. آیا علاقه قلبی او و پدرش به رنگ قرمز، کار تمدید را تسریع می‌کند؟
 

محسن مسلمان؛ دو تا شماره7
در ابتدای فصل برانکو حتی او را به سکوها فرستاد اما حالا به‌عنوان یکی از ستون‌های تیم آن وسط می‌درخشد. مطمئنا برانکو او را در پرسپولیس نگه خواهد داشت.
 

فرشاد احمدزاده؛ قرارداد دارد و می‌ماند
جوانِ بازگشته از خدمت، فصلی رویایی را با سرخپوشان سپری کرد و زوج خوبی را در کنار مسلمان تشکیل داد. او با توجه به قراردادش مطمئنا در پرسپولیس خواهد ماند.
 

امید عالیشاه؛ سرباز است یا نیست؟
عالیشاه این فصل بیشترین تعداد پاس گل را داد و برانکو برای فصل آینده روی او حساب ویژه‌ای باز کرده است. اما او هر سال با مشکل دانشگاه یا سربازی روبه‌رو است و باید دید در پایان فصل چه اتفاقی برایش رقم می‌خورد.
 

نوراللهی و کامیابی‌نیا؛ زحمتکش‌ها می‌مانند
به احتمال قریب به یقین در فصل آینده هم پست هافبک دفاعی را همین دو نفر برای برانکو می‌چرخانند. کیست که از نمایش این دو راضی نباشد؟
 

علی علیپور؛ قرارداد دارد و می‌ماند
فصل گذشته با یک قرارداد 170میلیونی که تا سال96 اعتبار دارد به پرسپولیس پیوست و هر چه موقعیت گلزنی نصیبش شد به بهترین نقطه دروازه زد. او هم می‌ماند، با قراردادی بالاتر.
 

مهدی طارمی؛ بزرگ‌ترین علامت سوال برانکو
ابتدای فصل در حالی که کارش با تیم قطری تمام شده بود قراردادش را یک فصل دیگر تمدید کرد. حالا بعد از یک فصل رویایی شرایطی روی میز پرسپولیس گذاشته که اگر مورد قبول قرار بگیرد طارمی را به یکی از گران‌ترین بازیکنان لیگ تبدیل می‌کند. کش‌وقوس برای تمدید قرارداد او احتمالا تا آخرین روزهای نقل‌وانتقالات ادامه خواهد داشت.
 

خارجی‌ها؛ فقط ماریچ می‌ماند
برانکو قصد دارد با استفاده از 4سهمیه خارجی، بازیکنان خوبی جذب کند. به همین دلیل بنگستون و اومانا در لیست او نیستند و فقط خواهان ماندگار شدن هموطنش لوکا ماریچ است. احتمالا از جمع مدافعان میانی این فصل فقط ماریچ فصل آینده را هم می‌بیند.


9411
  ۸  
آی اسپورت
2016-04-18 18:18:05
نظر دهید

۸ نظر
-
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۵۸
رضاییان قراردادش دو سالست
بنگرم فک کنم بمونه
-
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۳۰
بنگستون خوبه اگه بمونه
-
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۴۲
نه بنگر می مونه نه نورمحمدی نه سوشا ...برای دفاع کنعانی که میاد از بین پورعلی گنجی و خلیل زاده باید یکی جذب بشه بایه مدافع جوون . یه دفاع چپ خوب هم لازم داریم که ذخیره انصاری باشه برای پست گوش راست علی محمدی صبا خوبه یا داریوش شجاعیان برای گوش چپ هم مهرداد محمدی یا مرتضی تبریزی باید بیان یه مهاجم ذخیره خوب خارجی هم لازم داریم
-
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۴۶
لعنت به لنگ کثیف
-
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵، ۰۰:۵۴
لعنت به خود لمپن کیسه کش 4 تایی چرا بی خود توهین می کنی خوب حرفی نداری کامنت ندار.44444
-
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵، ۰۱:۱۳
ماهینی می تونه رو نیمکت یه ذخیره خوب برای دفاع چپ و راست باشه
حامد از قم
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۳۸
امیدوارم دست پرفسور و برای خرید باز بزارن
-
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۳۰
وجدانی اکلی حاشیه نسازید، کدوم مربی حرفه ای میاد آخر لیگ اونم در رده اول میگه فلان و بهمان رو میخوام یا نمیخوام که روحیه بازیکنان رو بهم بریزه،دست بکشید از این کارا حاشیه نسازید لطفا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر